Šta je novo?

Sta do 150e?

hawaii

Poštovan
Učlanjen(a)
12.12.2017
Poruke
428
Poena
80
A da nije vece od 155x72/73 (jos bolje ako je manje), da radi solidno, ima ok kameru i bateriju, 3-4GB RAM, itd. Koliko vidim moze da se nadje P Smart 2019, Honor 10 lite (20 vec tesko), Mi A2 lite i to je otprilike to?
 
Dobro si razumeo sto se tice rasporeda koje je bolji. Posle A3 ja bih gledao Note 8 i honor20lite koji ti je odprilike p30lite u honor varijanti. G8 je dosta nov i slabo ima testova za njega, ali po specifikacija izgleda dosta dobro i posto sam ga i ja gledao za brata video sa da ih ima dosta po ok ceni sa 2 god. garancije.
 
Sto se mene licno tice, A3 i G8 su bolji od svega (iako mi se displej na A3 i dalje ne svidja, muti mi se pred ocima posle duzeg gledanja). Note 8 radi ok ali nekako isforsirano, kao na maksimumu snaga, dok kod ova 2 sve "tece". Honor 20 lite je cudna pojava (P30 lite i s tu i tamo nekim bagom kao da je skroz drugi (bolji) telefon, kao da nista zajednicko nemaju). Nije da je spor i radi malo zivlje od P Smart 2019 ali je daleko blizi njemu nego P30 lite. I deluje mi tromije od Note 8. P40 lite E nema niko, ima "obican" Lite i on leti.
E sad nisam probao ni Redmi 9, tu neko kaze da radi kao Note 8 ili malo bolje, neko da neobjasnjivo zabada, stvarno ne znam.

Sto se buduce korisnice tice, za A3, G8 i sl. klot android modele kaze da izgledaju "jadno" (verovatno misli na meni, notifikacije i sl.), sto i ne cudi s obzirom da ima staz od 10 godina Samsunga i Huaweija... Vreme mi istice, bice zanimljivo (a da uzmem nesto pa ne valja pa treba da menjam = bolje da se upucam).


p.s. interesantna stvar, Y6 2019 i P Smart 2019 imaju isto slobodne RAM memorije (~800MB), Honor 20 lite skoro GB vise, a P30 lite skoro 1.5GB vise...
 
Poslednja izmena:
Taj Y6 je najgori telefon koji sam ikad koristio i sramota je da huavei prodaje tako nešto. Kakva su to kočenja i bagovi kao da su mu softver radili maturanti za maturski rad...
 
Nazad
Vrh Dno