»RSS Benchmark sajt

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
      Prikazani rezultati od 31 do 37 od ukupno 37

Tema: Sta do 150e?

Newcomers Avatar korisnika korisničkoime
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        1.340
        Kupi lepo polovan Mi 8 i završi priču. 154.9 x 74.8 x 7.6 su dimenzije.
        Baterija dobra (5-6h SOT-a gura u zavisnosti od načina upotrebe i verzije softvera), meni izgura dan, ekran odličan, performanse odlične, kamera odlična. Dizajn nije nešto (bar meni), ali bar ima dobar face id i odličan fp senzor. Bar znaš da si kupio proveren i odličan telefon bez nekih felera i mana, što za skoro 90% telefona iz niže i srednje klase ne može da sigurnošću da se kaže.

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2020
        Poruka
        611
        i ima double knock za otkljucavanje i zakljucavanje telefona.

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        78
        Citat Citiram korisnika: korisničkoime Pogledaj poruku
        Kupi lepo polovan Mi 8 i završi priču. 154.9 x 74.8 x 7.6 su dimenzije.
        Baterija dobra (5-6h SOT-a gura u zavisnosti od načina upotrebe i verzije softvera), meni izgura dan, ekran odličan, performanse odlične, kamera odlična. Dizajn nije nešto (bar meni), ali bar ima dobar face id i odličan fp senzor. Bar znaš da si kupio proveren i odličan telefon bez nekih felera i mana, što za skoro 90% telefona iz niže i srednje klase ne može da sigurnošću da se kaže.
        Cini mi se da sam sad procitao da note 8 drzi 14 sati a ti mi preporucjes ovaj sto drzi 5 sati. Face id mi ne treba a sta je fp senzor ne znam. Sto se tiče ekrana da naglasim da mi je 5,5 odgovarajuca velicina. Na tu sam navikao.
        Nemam vremena mozda sutra prekosutra odem u logic shop.
        Nije mi jasno zašto je 8t jeftiniji od 5 plusa.
        Samo me interesuje jel ima tu neka fora, da se obrati pažnja na nešto na telefonu, račun i garancija ionako ne vrede ništa u srbiji, nego da li ima neke fore da mi ne uvale neki telefon iz indije sa izbrisanim indijskim aplikacijama itd.
        Valjda će mi neko dgovoriti mada ko da pišem u prazno.
        Još jednom da naglasim da bi voleo ekran iz note serije mada ok, mogu da odem u mts da vidim na licu mesta ako ima neki izlozen xiaomi sa manjom gustinom pa da vidim, i da mi nikakve napredne funkcije ne trebaju samo da mi traje godinama i da se nipošto ne greje na guzici.

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        78
        A cene xiaomi polovnih telefona su ludilo. ispod 85e ni nema. i to sa ostecenjima, sa nekim ogrebotinama. Trebalo bi pozvati te ljude pa da im platim toliko ali da im ga prebijem o glavu blesavu, ne bi zalio onda pare.
        (U pitanju je 5plus a taj sto si naveo sam gledao pre neki dan ne secam se al mislim da je cak 170e polovan. Normalno to mi sto ocemo dobar telefon za male pare tako ga i prodajemo, svaki dinar gledamo da otmemo, al nije realno. Za dzaba da se kupi a da se proda u zlato. Al šta je mnogo mnogo je. Možda su to i neki psihički slučajevi ko zna.)
        Menjao Nikollo : 02.07.2020. u 01:02

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        78
        Preferiram LCD vise od Amoleda, tj ono sto je zdravije za oci i citanje. Nisam korisito amoled ali znam otprilike o cemu se radi, boje su prejake.
        Velicina ekrana 5,5 pa na vise. (mada mi je 5,5 sasvim dovoljno)
        Ram graficka i sta vec ima untra me ne zanima, samo da se ne greje i da radi posao, necu sigurno igrati igrice za kompjuter na njemu. (pretpostavljam da je fora u optimizaciji a ne brojkama) sistem treba da radi brzo i da najnormalnije prebacujem iz apliakcije u aplikaciju kad god pozelim ali mi ne treba za igranje zahtevnih igara i slicno.
        Kamera kakva god zapadne, sta da se radi.
        Baterija da bude ko na j7 prime-u, super. Ne secam se koliko mi je trajala na njemu valjda 8h SOT-a, ali vecinu vremena korisitm slabo osvetljenje. J7icom sam bio zadovoljan to je ceo dan jakog koriscenja ili dani i dani slabog koriscenja, sad mi je upaljen ali bez kartice, punio sam ga ko zna kad, ima mozda nedelju dana, sad ima 40% a dokle je bio napunjen ne znam, mozda je bio napunjen samo do 60%.

Vazno je da traje, da se ne greje, da nema slab signal i neke karakteristicne felere za tu seriju. Brend nije bitan. Bilo bi dobro da je zvucnik fino glasan pa da se moze cuti u glasnom okruzneju iz torbice itd. Pretpostavljam da je 90% aktuelnih telefona takvo da tu ne treba postavljati pitanje, to je sad standard valjda. Svakako za xiaomi sam cuo da su zvucnici veoma glasni.

To je to od zahteva.
        Dobar ekran, stabilnost i pouzdanost, cena oko 150e. Znaci jedan posten radnicki telefon, za muskarce. Ne treba za selfije. Da razgovaram njim, da ga cujem kad zvoni, da je ekran posten, baterija pouzdana, da me sluzi godinama.
        Menjao Nikollo : 02.07.2020. u 01:24

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2020
        Poruka
        611
        Ekran od 5.5 incha nema, zaboravi na to. To su bili nekad telefoni takvi sad je ekran od 6.5 incha a telefon manji od tog koji ima 5.5incha.
        Najbolje bi ti bilo da odes do neke radnje da vidis te telefone.
        Ako si bio zadovolja sa J7 prime. Mozes kupiti bilo koji svi ce oni raditi kao taj, cak i bolje.
        Kazi u radnji da ti daju da pogledas telefone do 150evra, pa biraj.

VIP member Avatar korisnika BokiPK
        Na forumu od
        Dec 2000
        Poruka
        4.112
      8. Moja mašina
        • CPU: Intel Xeon E5450, OCZ Vendetta 2
        • MoBo: ASUS P5B DeLuxe
        • RAM: 2x2GB Kingston KHX DDR2 1066 Cl5
        • VGA: ASUS GF GTX 560Ti DCU II 1GB GDDR5
        • MON: 24" TFT Prestigio P7240WD 1920x1200
        • HDD: Seagate 250GB+500GB + WD mobile 320GB USB3
        • OPT: LH-20A1L, SH-223L
        • Case: Enlight, OCZ 600 SXS
        • SND: SoundMax HD, KOSS
        • LAP: IBM/Lenovo T61
        • TV: SHARP 40" FHD
        • INET: UMTS/GPRS
        • Ostalo: Logi kb&m, Sony XZ2C & LG Q6, Mustek 800VA Pro, gomila fleški, Prestigio GV450, MiFi, Huawei LTE, g
      9. Motorola One Macro, najprihvatljivija veličina, dobra baterija, dovoljno glasna, uklapa se cenovno.
        "...Genije, suvi genije..." Pera Kojot

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •