Šta je novo?

Tablet za Fb, Messenger, Viber, itd..

probotzor

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2012
Poruke
4,696
Poena
315
Pozdrav, uzeo bih majci neki tablet za aplikacije iz naslova, ali ne znam sta bih izabrao. Lose vidi, pa je pozeljno da je veci ekran.

Ne bih davao vise od 80e-100e. Gledam polovan iPad 4 po oglasima, pa me zanima da li je on ok opcija ili mozda ima nesto drugo i na android strani, a da ce da radi ok.
 
Moja majka koristi ipad 4 od kad je izašao mislim da je 2103. i odličan je, ali ima problem s obzirom da nema više softverske podrške od strane proizvođača ne može da se instalira mnogo novih verzija aplikacija.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Uzmes bilo koji na oglasima koji ti se uklapa u cenu i samo povecas font posle.. Msm, tesko da moze ista novije da se nadje u 10" npr za te pare..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Bitno mi je da ce da rade fb, messenger, viber i yt. Da ne bude da vise ne mogu da se instaliraju itd...
Druga stavka po vaznosti je ekran, da ne budu oni isprani ekrani kao na android tabletima, pa zato gledam iPad.
Ali ako postoji neki solidan android tablet za tu cenu, razmislio bih i o njemu
 
Nabrojane aplikacije su najteže i najgore za bilo koji tablet ili telefon. Da bi sa njima sve radilo kako treba moraš računati na ozbiljniju mašinu od te za koju si odredio budzet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da ne otvaram slicnu temu. Treba mi tablet za profesorku engleskog da moze preko Zoom aplikacije da drzi casove. Znaci nista posebno, sto veci ekran, olovcica i pristojna front camera :) moze i polovan, oko 100eur da bude.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno