Šta je novo?

Kupovina u Bosni

CaptainCrash

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poruke
2,112
Poena
275
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pozdrav, ne znam gde okaciti temu i pitanje iz naslova, pa eto smestih je ovde :)
Mozda nije domaci eli je exDOMACE :D

Zanima me gde pronaci tehniku, opremu za racunare putem interneta u Bosni, dobar. prijatelj je non-stop na relaciji BiH-SRB pa bi mogao poterati sta mi treba ali me zanima gde. bi bilo najpovoljnije ako neko ima ideju, ima li nesto poput it. sveta, shopmanie, eponude za pretragu prodavnica? Znam za olx. ba ali i tamo je pitanje na sta se moze ostvariti povrat pdv a sto oproatiti ako vec moze :)
Ima li neko ideju, predstavu?


Jedino sto se postavlja pitanje je, da li se na kraju isplati [emoji23][emoji23][emoji23]
Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
  • Like
Reagovanja: M J
Imas nekoliko radnji i ujedno webshopova pa pgledaj npr Imtec ili Plus
 
  • Like
Reagovanja: M J
Više puta su ljudi postavljali teme ovde kako da promuvaju komponente iz Srbije u BiH (ili RS) jer su kod njih skuplje nego kod nas.

Tako da... mislim da je bolje da juriš komponente severnije ili kod nas. :) Jedino te kombinacije sa vraćanjem poreza i slično, to je već druga priča, ali cenim da ni tu nećeš mnogo uštedeti.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Više puta su ljudi postavljali teme ovde kako da promuvaju komponente iz Srbije u BiH (ili RS) jer su kod njih skuplje nego kod nas.

Tako da... mislim da je bolje da juriš komponente severnije ili kod nas. :) Jedino te kombinacije sa vraćanjem poreza i slično, to je već druga priča, ali cenim da ni tu nećeš mnogo uštedeti.
Ovde imam vezu, na zalost severnije nemam... ali bi "svaki dan isao severnije da imam vezu".
[emoji23]
Pa ne znam sad... a sto se tice garderobe, prehrane? Isto kao ovde, skuplje!? Naravno uz povrat te crkavice.

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Tesko, bas tesko da ce ti se ista ovdje (iz BiH sam, zato stoji ovdje :D ) isplatiti, za sportsku odjecu i obucu su glavni sportvision i njihova grupacija, kao i kod vas cini mi se, a ni prehrana nije toliko jeftinija da bi ti se isplatilo preci granicu, kupiti sve i vratiti porez, imas konzumshop.ba pa orijentaciono provjeri cijene hrane i pica (Konzum je ja mislim jedini koji ima stranicu za online narudzbu, naravno ne mozes u Srbiju naruciti nista ali mozes pogledati sta se nudi i po kojoj cijeni, ovdje je medju skupljim prodavnicama ali generalno nije velika razlika medju njima)

Jedino sto se bas moze isplatiti ako imate nekog s bh. adresom su narudzbe do 300 KM vrijednosti jer ne idu na carinu pa se plati par maraka dadzbina ali za ostalo mislim da nema neke vece razlike


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno