Šta je novo?

Problem sa HBO GO na Telenoru

Dakaman

Poštovan
Učlanjen(a)
01.12.2019
Poruke
289
Poena
70
Ne znam da li je pravo mesto za opis problema i diskusiju,ali pošto ima veze sa mobilnim operaterom postavljam ovde.
Kroz mesečni Telenor paket koristim Hbo Go uslugu i imam za nju 10 gb saobraćaja nevezano za mesečni saobraćaj.Pre dve nedelje primetim da tokom korišćenja HBO ne skida sa predviđenih 10 gb nego sa osnovnog paketa.Prijavim uredno kroz call-centar,posle nedelju dana stigne sms da nisu našli problem.Prijavim ponovo,pa mi kažu da sačekam da servisna služba razmotri problem.I onda krene tri dana normalno da radi tj. da skida internet predviđen za HBO.Iz servisnog centra me nazovu,kažu da su primetili da je internet saobraćaj sada normalan i da nastavim da koristim.Ali posle ta tri dana,počinje ponovo da se skida so osnovnog mesečnog paketa.Opet prijavim i opet čekanje.Pošaljem i mejl,odgovore mi da će u najkraćem roku da se pozabave time.
E sad,pošto je to usluga koju plaćam kroz mesečni paket,a nije mi omogućena ,ima li neko predlog šta uraditi u vezi ovog stvarno neobičnog problema?Da li otići u poslovnicu i tamo izložiti situaciju?Iz call-centra nikakva pomoć,samo prosleđivanje tehničkoj podršci i tako u krug.
 
Мејл је најсигурнији начин комуникације, остаје траг. Сви то знају, и трзају због тога. Телефонски разговор снимају они, а корисник од тога нема ништа.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Ako odeš u poslovnicu isto će proslediti opis problema tehničkoj službi ali možda je i bolje da prijaviš to kao reklamaciju tamo.
 
Sad kad si potegao tu temu, pogledao i ja potrosnju i nije nista skidali iz kvote Hbo a znam da sam gledao nesto sto je bar 500-600mb. Nije to do tebe nego do sistema, svima je tako, izgleda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isti slučaj i kod mene ovog meseca. Nešto je sistemski do njih. Bilo bi lepo kad bi svima vratili saobraćaj iz paketa a oduzeli od HBO kvote jer sam izgoreo par GB a da nisam ni primetio.
 
Ja vam najiskrenije zelim da vam vrate te megabajte koji su vam skinuti. Ali ako vam vrate kao meni za Twitter, proslavicete se. Pre godinu dana sam imao Twitter kao digitalni servis, a znate da i tu postoji kvota od 10GB. Koristim ga uglavnom za gledanje snimaka i fotografija i to zna da pojede dosta neta, i iznenada nakon sat vremena koriscenja imao sam 0MB mog neta iz paketa (od predvidjena 2 GB) i netaknutih 10GB za Twitter. Posle 10 dana su me pozvali i izvinjavali se, reklamacija je uvazena i aktivirali su mi internet dodatak od celih 250MB :D
 
Сад ми је мало лакше јер нисам једини са проблемом.Ипак ћу да их давим док се то не уреди.А изгледа да мало напредују,јуче сам пуштао серију,скинули су и из Хбо и из месечног пакета...
 
Poslednja izmena:
Ma ja imam toliko interneta da nisam ni primetio. Gledao sam samo modern family preko 4g. Ostalo ide preko wifi iako retko gledam Hbo u poslednje vreme. Bori se ti za nas sve, meni se nesto ne da[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslao sam mejl podršci pa ćemo da vidimo šta kažu. Imao sam identičnu situaciju sa Deezer dodatkom pre par godina i tad su me otkačili na keca. Ovih dana treba da obnovim ugovor što mi ne pada na pamet da uradim ako me opet naprave na budalu.
 
Nazad
Vrh Dno