Šta je novo?

Telefon do 300 e

dzoibarton

Poznat
Učlanjen(a)
08.05.2020
Poruke
33
Poena
40
Potreban mi je telefon koji ima dobru bateriju, nekih 5-6 SOT.

Snapdragon obavezan plus sto vise moguce da je kompaktan, nekih 155 mm max.

Imam trenutno Mi 9 SE i ne znam koji bi telefon bio dobar upgrade.


Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Potreban mi je telefon koji ima dobru bateriju, nekih 5-6 SOT.

Snapdragon obavezan plus sto vise moguce da je kompaktan, nekih 155 mm max.

Imam trenutno Mi 9 SE i ne znam koji bi telefon bio dobar upgrade.


Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
Ja sam kupio mi 9 lite pre 2 meseca u g...tronu. Sve mi je ok samo mi je prevelik. Kaži mi molim te da li mi 9 se izdrži ceo dan ( od na primer 9h do 00:00h ) bez wi fi sa "normalnim" korsicenjem ( YouTube, viber, fb )?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ja sam kupio mi 9 lite pre 2 meseca u g...tronu. Sve mi je ok samo mi je prevelik. Kaži mi molim te da li mi 9 se izdrži ceo dan ( od na primer 9h do 00:00h ) bez wi fi sa "normalnim" korsicenjem ( YouTube, viber, fb )?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Pa evo danas sam ga napunio oko 11 h i sad u 21h imam 20% sa upaljenim rezimom stednje cijeli dan.

Od toga jedno sat vremena 3g samo, ostalo sve na wifi, whatsapp,viber,homescapes,tapatalk.

Znaci oko 4-5 h SOT sa wifi

Sa 4g mozda 3-4 h najvise

Najveca mi je greska update na android 10..evo 2 dana ima dosta bug-ova na telefonu

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Note 9T je ok, a mislim da će Mi 10 lite biti ok mob, a ne preterano skup..
Ja čekam da pogledam i njega pa da odlučim.
Gledam P40 lite, Mi 9T, Nova 5T i čekam Mi 10 lite..mada mi se sviđa Motorola Edge ali verujem da će biti jako skup, pa odustajem.
U jednom trenutku sam gledao i Realme 6 pro..ali jaka je cena na to šta nudi.
 
Pa generalno sveo mi se izbor na mi 9t i mi note 10 lite ali mislim da bi mi smetao zakrivljen ekran.

Da li su ova dva telefona po vama bolja od s10e?



Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Kako sam ja razumeo na S10E je jako slaba baterija..
 
Ja bih rado prodao mi 9 lite kad bi mi neko odgovorio kako da kupim kompaktniji telefon, veličine slične kao i mi 9 se, a da ima kameru i bateriju približnu kao na mi 9 lite .

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Pixel 3a (polovan ako ti odgovara i ako ga nađeš) se donekle uklapa. Kompaktnih a ok telefona je jako mali izbor, do 300 evra još manji.
Pixel 3a je izgleda zaista dobar izbor! Čuo sam da će uskoro i 4a koji će biti još kompaktniji, mada je 3a zaista odgovarajući po kriterijumu kompaktnost/kamera/baterija/ 300e.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Kad su novi u pitanju, nijedan osim 9t mi ne pada napamet. Ako bi uzimao polovan, ja bih tu dodao mozda i oneplus 6t. Barem ja u poslednje vrijeme pratim malo i taj..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Imam prijatelja preko kojeg mogu da uzmem telefon sa cijenom bez poreza.

Nesto bih se vratio na ios..koji od apple modela moze jedno 6 sati SOT da izgura lagano a da je sto jeftiniji?

Telefon bih kupio iskljucivo nov.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Redmi Note 9, Motorola G8 Power, Realme 6 šta uzeti, šta bi bilo najbolje ?
Cene i spec su gotovo iste..
 
Realmi 6, mada mi se cini da je on skuplji...

Btw nigde u Bg nemogu da nadjem ni 9t 128, ni note 10 lite 128 sa dobrom cenama, jel su opet zatvorili granice...
 
Ne mogu ni ja (9t 128). Vladimir što je prodavao pitanje je da li će se opet baviti time.
 
Da ne otvaram novu temu, ako moze mala pomoc oko kupovine, telefoni su iz ovog cenovnog ranga.
Devojka hoce da kupi telefon, suzio se izbor na Xiaomi Note 9S 6gb, Xiaomi Note 8 Pro 6gb, Relame 5 pro 8gb, Realme 6 8gb.
Njoj se jako svidja Samsung A51, doduse i mrni se svidja, kompaktniji je ali ga nacrnise na gsmareni. Doduse, ona nece igrati igrice, koristice najvise kamere i instagram.
Malo me plasi ovih 4gb rama, svi gore navedeni za istu ili manju cenu imaju 6 pa i 8gb.
Uopste nisam upucen u ovo novije androide, pogotovo Samsungove. Vidim da imaju drugi ui, ranije su im telefono iz nize klase bili uzas vec posle par meseci, da li se nesto promenilo?
Mene Sony XZ2 compact sa 4gb rama super sluzi, ali da li vredi kupiti taj samsung ili ipak ici na nesto sa vise rama?

Sent from my H8314 using Tapatalk
 
Ma da, to je i meni jasno.
Bas sam sinoc citajuci forum naleteo na slicnu muku nekog clana koji savetuje brata, a sestra mu se penje na glavu jer je naterao da kupi Lumiu bas pri kraju "ere"[emoji28]
Jedino me plasi 4gb rama, da nece krenuti da "stuca" i da baguje kroz godinu, dve?

Sent from my H8314 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno