Šta je novo?

Need for Speed Unbound

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,655
Poena
525
Odavno je poznato da Criterion radi na novom next-gen NFS-u.

Sinoc su na EA Play prezentaciji na kratko prikazali igru (in-engine). Par screenshotova iz videa:



 
Reveal Trailer ce prekosutra biti objavljen: https://www.needforspeed.com

u5hc4p.png
 
Postoji li neki ugao/aspekt koji do sada nije isprovan sa NFS? Nekako imam utisak da mlate mrtvog konja...
 
Mozda full simulacija. Ali neka hvala. :D

Samo neka ga mlate i samo neka bude sto dalje od Forza Horizon konja.
 
Ja sam nakon MW prestao da igram NFS, izgubilo je smisao.
 
Meni je shift 1 bio ok jer je imao primesa simulacije, ali da, need for speed je prestao da bude THE Need for Speed sa Most Wanted-om
 
Disney Good Luck GIF by High School Musical: The Musical: The Series | Disney+


To be good...
 
Da se uradi Remake NFS 3,4, Porsche Unleashed... To su bili NFS sa dusom. Takve staze i soundtrackove nema nijedna igra
 
Pa EA ne tezi remasterima kao ostali (izuzev sportskih nalova koji su klasicna reciklaza). Mozda kad ih kupi Sony ili Xbox.
Novi IP nemaju da ponude, to vec znamo. A i onaj koji misle da imaju, postane smece nakon mesec dana.
 
Gdje ces veci IP od NFS. Mogu napraviti simulaciju, mogu napraviti konkurenciju The Crew, mogu napraviti posten NFS. EA ima jedne od najvecih IP-eva u industriji pa ih uspiju uništiti ( NFS, BF, MOH, Mass Effect, Madden, FIFA itd.) Zamisli da prave nove IP-eve. Ja jedino mogu skinut kapu Ubisoftu koji je jedini u industriji pa pokusava nove stvari. Mislim da su najraznovrsniji izdavac.
 
Mozda full simulacija. Ali neka hvala. :D

Samo neka ga mlate i samo neka bude sto dalje od Forza Horizon konja.
Izvini, a sta fali Forzi? Pazi sad izjavu, FORZA je bolji NFS od samog NFS-a. odgovorno to tvrdim, igram i NFS i Forzu od trojke i nema NFS sta tu da trazi (underground 1 i 2 su mi bili interesantni u to vreme, ali kad pogledam sad gameplay :sick:)
 
Nista, nego meni ne leze FH igre. Zato mi je i NFS Payback bio najlosiji NFS od ovih novijih, previse je pokusavao da bude Forza Horizon.

I nije ovo tema NFS vs FH, niti treba da bude. :)
Kao ni arkade vs simulacije.
 
Meni je shift 1 bio ok jer je imao primesa simulacije, ali da, need for speed je prestao da bude THE Need for Speed sa Most Wanted-om
Shift 1 i 2 su veoma sadržajne i zanimljive igre, mogu slobodno da kažem simkade, gde svrstavam i prvi Grid i Grid AS. Ali Shift-ovi su mi bili mnogo zanimljiviji za igranje u to vreme, pre 10-12 godina. Naravno, nisu imali veze sa Underground, MW, Carbon i sličnim arkadnim NFS, već su prešli u žanr simkada, gde je dominirao prvi Grid.

@GabeN
Meni su sve FH igre izuzetno odbojne, toliko da mi više smisla imaju Asphalt naslovi za smartfone i tablete. Razumem da je ljudima zanimljivo da ''voze'' razne automobile u grafički atraktivnom okruženju, ali jednostavno mi svi FH naslovi deluju toliko ''plastično'', prazno, besmisleno da je to strašno, pre bih igrao najgori NFS nego FH. Moje mišljenje naravno, jasno mi je da igra ima veliki broj fanova.
 
Poslednja izmena:
Shift 1 je bila skroz dobra igra. Sto se tice novog NFS, ocekujem neko njesra. Kao i sve posle MW. E da, The Run mi je bio ok
 


Zanimljiv stil, spiderverse i sl uticaji :)
 
Da, pa fino su to uklopili. Obecava. Inace izlazi 12.2.2022. ;)
 
Need For Speed serijal je umro čim je EA Canada prestao da radi na njemu. Poslednji NFS na kojem je radio taj studio je bio Porsche Unleashed iz 2000 godine. Sve posle toga nije dostojno NFS imena.
 


Zanimljiv stil, spiderverse i sl uticaji :)

NFS je kao i Fast and Furious - postoji tačan, svima vidno jasan momenat kad su obe franšize trebale da prestanu da postoje. Tako smo od F&F od filma koji je promovisao specijalnu supkulturu došli do Mission Impossible tipa filma u kojem ima svega, samo ne onoga zbog čega smo svi voleli taj film, a kod NFS više iskreno ni ne znam gde smo.
 
Kod NFS se vrtimo u krug, sve jedno te isto pucajju na neku nostalgiju sa underground fazonima i to je to zadnjih 10ak godina.
 
@kUdtiHaEX Nikada nisam bio fan te franšize jer je tipična ložana za klince. Čak šta više, mrzim ceo F&F serijal jer smatram da je diretkno odgovoran za smrt NFS serijala. Čim se pojavio prvi Undergroud, to je bio ekser na kovčeg za NFS. A ove najnovije NFS igre tek ne razumem. U kom to pravcu ide to je bože sačuvaj.

Evo jedan video za prave NFS nostalgičare.

 
Poslednja izmena:
Ima finih danas vozalica da NFS i treba da ostane za klince. Nama ne valj i puca nas nostalgija jer smo odrasli. Nema tog danas osjecaja kao nekada kada si otkljucao cheatom EL NINO.



Danas imas AC, ACC, pCars, iRacing, Dirt Rally, Forzu, F1, RaceRoom, Wreckfest itd. Moze se nesto probrati.
 
Ima finih danas vozalica da NFS i treba da ostane za klince. Nama ne valj i puca nas nostalgija jer smo odrasli. Nema tog danas osjecaja kao nekada kada si otkljucao cheatom EL NINO.
Odrasli jesmo, nostalgični jesmo, ali ne sedimo skrštenih ruku i ne čekamo EA da nešto uradi kako bi smo se opet osećali mladim, nego aktivno radimo na tome kako bi održali NFS duh. ;) Ne želim previše da otkrivam, ali za stare NFS nostalgičare se sprema jedno veliko iznenađenje. Projekat je u pre-alpha fazi, tako da ću sa vama podeliti samo jedan od soundtrack-ova iz ovog projekta.



Izvinjavam se za offtopic. Neću više.
 
I will just leave this here too :D \m/

 
Za pomen Šumahera na ovom forumu sleduje trajni ban.
 
Jel ima neka slicna igra kao NFS Hot Pursuit? Mislim na osecaj brzine. Ova igra mi je bila najuzbudljivija za voznju sa volanom. Sve ostale ozbiljne simulacije su mi bile smor zbog loseg osecaja brzine i previse realistucnosti. Takodje voznja u gradu mi je smor.
 
Nope. Samo sto ljudi gledaju Ubisoft kroz izlizane FC, AC i ostale potrosene naslove. Ubisoft je vlasnik IP-eva poput: R6, South Parka, Immortal Fenyx, Anno, Trials serijal, Trackmania, Rayman, Child of Light, The Settlers stari koji je valjao, sjecas li se neko Mighty Quest for Epic Loot? Nisam igao ali kazu da je Riders Republic super igra. Imas ovih pokusaja sa Steep ili For Honor koje nisu nuzno lose ali treba ih razraditi. Imaju nekoliko tih novi IP-eva gdje barem pokusavaju. Beyond Good & Evil ? Bila je jedna jako zanimljiva turn based "ships" igra. Ali nije bila popularna. Marketing je bio nula kao i za Mighty Quest. Izasla mozda isto tamo nekad, prije 10 godina.

Sta Activision - Blizard imaju? 6 igara ? Je ti ne bih mogao nabrojati 5 EA igara da mi za zivot treba.

Mozda te nabrojane Ubi igre nisu za tebe ili mene, ali je meni suludo osudjivati Ubisoft samo na osnovu AAA naslova. Nedavno sam uzeo zadnja dva AC-a za konzolu, nisma ih 20min ukupno igrao koliki su smor, ali kao klinci smo do besvjesti igrali Trackmaniu, a evo i sada se drzi. Dovoljno da imaju Anno, Trials i Immortal Fenyx (kopiju Zelnde, znam) da ih gledam drugacije u odnosu na EA, Bethesdu ili Activision.
 
Od svega što si pobrojao, samo su FarCry i Assasins Creed aktivni što se tiče razvojnog ciklusa. Sve ostalo je davno zaboravljeno.
 
R6 je konzistentnom razvoju, Anno zadnji izasao 2019te, Fenyx 2020, Trials Rising 2019, Trackmania 2020, Riders Republic 2022. itd. I ne znam odakle to da su zadavljene, mozda su ugasili Hyper Scape 2020 a te stare ce vjerujem ozivit. Nisam spominjao Ghost Recon, The Division (kec je bio solidan) i Watch Dogs koje redovno izlaze. Ne izlazi svake kodine kao AC, sto i ne bi trebalo, ali daleko od toga da samo dva naslova rade. The Division 2 je dobio jako puna sadrzaja nakon izlaska a da mi se igra slican naslov, ne znam sta bio obrno.

Poenta je da pokusavaju i imaju najraznovrsniju ponudu. Kako sam i rekao.
 
Nazad
Vrh Dno