Šta je novo?

FIFA 21

E pa svaka im čast onda. U junu najavili komplet novu igru za kraj godine. Ali čudno je bilo da ni minut tog novog gameplaya nisu pustili do sada. Ne razume sto onda ne puste i za PC igrace igru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za desetak dana treba da izadje a gameplay-a nigde.Kontam ako ide novi engine a nema je najavljene za PC da je nece onda biti ni za PS4 vec samo za next gen konzole.
 
Igra li neko još? I da li možda neko igra na PS5? Ona vikend liga mi je na PS5 preteška. Ne znam zbog čega. Svi imaju timove i igraju!
 
Igra li neko još? I da li možda neko igra na PS5? Ona vikend liga mi je na PS5 preteška. Ne znam zbog čega. Svi imaju timove i igraju!
Na PS5 je pretesko jer vecina igraca je Pro ili neki sa YT, Twitch-a itd. likovi koji su dobili konzole ranije od svih nas...Predlazem ti da na PS5 ukljucis PS4 verziju igre i igras tako, inace ako nisi igrac iz D1-2 tesko ce da ide to generalno, cak i da igras top oni ce imati lude timove od po 10-20 miliona.

Koji ti je tim i taktika.
Ja sam ovo sakupio bez trejdovanja na marketu i fifa poena, samo od igranja cisto + sbc za neka skoro 3 meseca od kad sam presao sa PES-a. Bilo mi je zeznuto kad sam poceo (kasnio u odnosu na ostale mesec dana) jer svi igraju ko ludi i imali su timove vec solidne. Sad napadam D1 (trenutno D2) , a Wl sam upropastio sad proslu, imao sam 13-3 u jednom trenutku i nastavio da igram umoran umesto da ostavim ostatak za nedelju i eventualno uzmem Elite 3 ja zavrsim na Gold 2.

1.png
 

Prilozi

  • in game formacija.png
    in game formacija.png
    1 MB · Pregleda: 17
  • 2.png
    2.png
    104.4 KB · Pregleda: 9
  • 3.png
    3.png
    51.5 KB · Pregleda: 24
Na PS5 je pretesko jer vecina igraca je Pro ili neki sa YT, Twitch-a itd. likovi koji su dobili konzole ranije od svih nas...Predlazem ti da na PS5 ukljucis PS4 verziju igre i igras tako, inace ako nisi igrac iz D1-2 tesko ce da ide to generalno, cak i da igras top oni ce imati lude timove od po 10-20 miliona.

Koji ti je tim i taktika.
Ja sam ovo sakupio bez trejdovanja na marketu i fifa poena, samo od igranja cisto + sbc za neka skoro 3 meseca od kad sam presao sa PES-a. Bilo mi je zeznuto kad sam poceo (kasnio u odnosu na ostale mesec dana) jer svi igraju ko ludi i imali su timove vec solidne. Sad napadam D1 (trenutno D2) , a Wl sam upropastio sad proslu, imao sam 13-3 u jednom trenutku i nastavio da igram umoran umesto da ostavim ostatak za nedelju i eventualno uzmem Elite 3 ja zavrsim na Gold 2.

Pogledajte prilog 298693
Imaš bolji tim nego moj. Moji vredi negde oko 1,8m. Ja sam bio prestao da igram polovinom novembra kada sam prodao PS4, a vratio se početkom februara kada sam uzeo PS5. Okačiću kasnije tim. Sada na PS5 igram sa drugom formacijom 4-2-3-1, a inače sam igrao 4-1-2-1-2 i 4-3-3 (3) na PS4.
Vikend kliga na PS5 je nepodnosljiva i neigriva, svi do jednog vrhunski igrači.
 
ovo je moj timčić, mada vrv batalim. juče sam se kao konj zaleteo na icon pick sbc, grunuo sav fodder i morao da prodam nejmara jer sma bio kratak 300k i dobijem 2 šugave ikone i Krojfa koga sam ranije izvukao :D
Inače i nisam neki igrač, 15ak pobeda u wl, kada vreme dozvoli. Mada zadnjih par nedelja je gameplay katastrofa, ili sam ja odjednom postao loš
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    1.1 MB · Pregleda: 16
Mada zadnjih par nedelja je gameplay katastrofa, ili sam ja odjednom postao loš
Nije do tebe, gameplay je ocajan a u poslednjoj WL je toliki lag bio da ne znam kojim cudom sam izvukao 16 pobeda... Jos u poslednjoj utakmici za 17 pobedu koju jurim server me izbaci iz igre i dodeli pobedu nekome ko ne da nije to zasluzio nego strasno eto, u regularnim uslovima bi ga dobio jedno 5-0. Svaku utakmicu mi izbacuje one ikonice za konekciju zuta obavezno a nekad i crvena, i to samo u WL dok u Rivals nema problema.
 
Post automatically merged:

Nije do tebe, gameplay je ocajan a u poslednjoj WL je toliki lag bio da ne znam kojim cudom sam izvukao 16 pobeda... Jos u poslednjoj utakmici za 17 pobedu koju jurim server me izbaci iz igre i dodeli pobedu nekome ko ne da nije to zasluzio nego strasno eto, u regularnim uslovima bi ga dobio jedno 5-0. Svaku utakmicu mi izbacuje one ikonice za konekciju zuta obavezno a nekad i crvena, i to samo u WL dok u Rivals nema problema.
Ma katastrofa. Što bolji tim imam to su mi rezultati gori i match making je teži. Žao mi je pošto je content dobar ali džaba sve kada ja živce pokidam
 
Nazad
Vrh Dno