Šta je novo?

FIFA 21

Ne znam kome je zanimljivo sa svaku tekmu završava sa preko 8 golova, po pravilu.

Slazem se. Juce me odrao lik sa pola silver tima, samo su mu igraci sa preko 85-90 pace i udri loptu u prostor i cao.
Kako zune, tako gol, a ja vola ne mogu da pogodim, a jedno 15 puta sam sam ispred golmana sa odlicnim igracima, a onda narednih 8 tekmi dobijem neke likove, koji u timu imaju sve 85+ igrace. Uzas od igre i tesko njesra kao i uvek hvala bogu! Sreca, nisam kupio igru nego na EA PRO ovaj mesec i cao FIFO
 
Poslednja izmena:
Igrajte bolju odbranu, kretnje napadaca su strasne ali ako dobro stoje vasi igraci na terenu nema sanse da imate vaterpolo rezultate. Ja u div 2 ne primam vise od dva gola, a odbrana mi je Maarselo, Lukas Ernandez, Akandji i Mukijele. Inace market leti, 370k banka, a ovo mi je trenutna ekipa. Ok ali nista spektakularno

fut.png


Sad idem po Varana, Ramosa i Mendija. Onda ce Zakarija na cb, a Ramos na cdm. Nadam se za dvije nedelje da ce mi Vidic biti komandant odbrane :D
 
Poslednja izmena:
Jel bolja od fife 20?jel vredi davati pare?moze neki detaljniji opis igre.
 
Jel bolja od fife 20?jel vredi davati pare?moze neki detaljniji opis igre.

Tesko da ti neko kaze da li je bolja. Graficki je to ista igra, gameplay malo izmenjen ali u sustini je to sve jako slicno. Uplati ea access, imas 10h trial da probas. To ti je najsigurnija varijanta
 
Jel bolja od fife 20?jel vredi davati pare?moze neki detaljniji opis igre.

Igrao sam trial par utakmica. Po meni jeste bolja, ali vrlo malo.

Sada je realna opcija gol glavom npr.
U Fut-u nema fitness karti, može lepo da se igra sa jednom ekipom bez smaranja za fitness.
Šutevi iz daljine ulaze kao blesavi.

Za casual igranje nema nikakve potrebe kupovati, ako imaš Fifu 20.
Za FUT svakako vredi kupiti. S tim što ja ne uzimam jer ne volim identičan grind i zadatke koje sam već odradio u Fifi 20 (mada je to nekako i poenta FUT-a).
Kupio bih zbog Seasons eventualno, ali pošto mi je lagovalo neviđeno u svakom modu sem Fut-a, čekam ipak next gen.

Evo jedan video, https://youtu.be/PFbZwJbDIi8

Zapratite kanal (hvala), postavljaću gluposti pa i ne morate, ali biće baš dosta Fife next gen kada izađe :d
 
Moj tim za prvu WL.

Cim izadjem iz unassigned (cekam national pride sbc da ih zalivadim), popravicu Mouri positioning i uzecu Alissona, iako sam cuo da je los.
375c0d897f136761b7e82bfac9779bcc.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moj tim za prvu WL.

Cim izadjem iz unassigned (cekam national pride sbc da ih zalivadim), popravicu Mouri positioning i uzecu Alissona, iako sam cuo da je los.
375c0d897f136761b7e82bfac9779bcc.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Prosvetli nas za sbc, da probam i ja da ih zalivadim [emoji16]

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Uzeo sam 500+ Di Francesca po skoro discard ceni nadajuci se da ce izbaciti National Pride sbc kao u prosloj fifi. Trebalo bi samo je pitanje kada. Ja cu cekati jos nedelju dana, pa da vidim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi, jel moze neka preporuka za pouzdan sajt gde bih mogao da pazarim fifu 21 po ok ceni? Prosli put sam uzeo preko IG ali sada je kod njih 40e, siguran sam da ima negde povoljnije :)
 
Pogledaj na cdkeys,zna biti na popustu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hvala. Uzeo preko Gamivo-a za 36.5 a preko allcdkeys nasao.. malo povoljnije od cdkeys :) sve kako treba.
 
Poslednja izmena:
Kako vam se kreće ping na ps4 za rivals? Kod mene do pre par dana bilo oko 20ms, danas skočilo na 30-40ms i bas se oseća tromost u komandama. Ne znam da li su njihovi serveri problem ili moj net.

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Njihovi serveri.
I na pc-u je isto.
U pocetku je bio stvarno dobar ping, ovo sada je katastrofa.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Hvala za info, bar da znam da nije do moje konekcije. Prosto neverovatno koja je razlika, pa ono na oko 20ms je bilo milina za igrati

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Tako je bilo, ali ne znam, sta se desilo.
Citao sam ovih dana, konkretno, na jednom hrvatskom forumu, i tamo masovno kukaju na ping.
Valjda je bio neki server, kao u Italiji, i zato smo imali dobar ping ali sta je sada problem, stvarno ne znam.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poceh juce da igram Fifu 21 na Ps4. U online mode-u su mi igraci nekako spori, iako im je pace 85+. Protovnikovi igraci su dosta agilniji i fludniji, moji nesto kao roboti. Sta bi moglo da bude?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Čuveni Fifa algoritam. Proveri danas.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
I kod mene ping bio ispod 20, sada posle onog poslednjeg apdejta je oko 40. Šta su to mogli da urade pa da duplo se pokvari!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas mi nije jasno, evo večeras se igra malo bolje ponaša, ping je i dalje 30tak ali se dosta lakše i lepše igra

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Svaka čast ljudi kakve timove imate. Dal sam neki lerma ali ništa vredno da izvučem :) krvavo zaradjujem mass bidingom pa sklapam trenutno neki mid PL timčić :)
Od SBC sam odustao pošto sam uvek bio u debelom minusu kad sam igrao pre par godina.. S obzirom da nemam vremena za WL vikendom, cepam SB i Division rivals tokom radne nedelje. Dokopah se ranka 4 i mogu vam reći da mi leži ove godine fudbal. Za sad se ne nerviram toliko :D
 
Slabo se pise o Fifi 21 za next gen konzole.Navodno izlazi pocetkom decembra i ide u novom engine-u.
 
24.11 ce dati neki info, mada cim oni jos nisu pokazali ni minut gameplay-a osecam da je isto sve, samo napucanija grafika malo.
 
Izlazi 04.12. A to za novi engine nisam čuo. Igra će raditi samo na xbox series x i ps5. Na pc ostaje current gen kao i na ostalim konzolama

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ne znam bas dal ce ove godine da bude u novom engine-u, pre bih ocekivao da bude malo odvrnuta grafika samo a sledece godine punokrvan next gen naslednik.
 
Ne znam bas dal ce ove godine da bude u novom engine-u, pre bih ocekivao da bude malo odvrnuta grafika samo a sledece godine punokrvan next gen naslednik.
Ja sam baš tako negde i čuo. Dakle samo grafika a novi engine sledeće godine.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Daj boze ako tako bude, videcemo kad puste jos informacija
 
Potpuno novi engine i sve novo izlazi 4.12.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno