Šta je novo?

FIFA 21

Ovde mislim da je drugačija situacija. Mislim da će da skoče cene skupljim igračima posle full releasa

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Nista, sacekacu jos da se neko od iskusnijih javi po tom pitanju. Hvala u svakom slucaju.
 
^
A i ja lupam... normalno da ako je cena blizu maksimalne, nema se šta čekati :)
A ako je na sredini onda je već pitanje. I jeste logičnije da skoči cena posle.
 
Pokrenula se FIFA, pa ko zeli, neka me doda na Origin da pikamo >> filnibg
 
Zezao se sa ovom aplikacijom i jednim SBC-om, u dobih TOTW Bruna Fernandesa, kada ga je dobro prodati, sada ili kasnije. Nemam pojma kako se krece ovaj market...
Hvala
Nikako nemoj da prodaješ, kad bude izašla zvanično igra 9.10. uzećeš bolju cenu. Ja sam izvukao Ramosa 89 CB i to odmah kad su pustili Web aplikaciju 30.09 i cena mu je tada bila 60k, dok sutradan kad sam proveravao otišla na preko 100k.. Ovako je svake godine i ne treba žuriti.
 
E hvala. Znači da čekam izlazak igre. Taj dan ili još da čekam?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prati situaciju kako se kreće, nema sada nekog striktnog pravila ali bi trebalo da ide gore cena kako se približava 9-ti, odnosno posle..
 
Hvala. [emoji481]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja posle pauze, od godinu i jace, uzeo fifu, ali na mesec dana probe.
I opet, vise uzivam u marketu, nego u samoj igri.
Malopre odradio jedan SBC, i dobio Nojera, kad ono, samo 60k, za takvog igraca.
Ne znam da li odmah da ga prodajem, ili da sacekam/
Cini mi se, da cene idu gore.
 
Meni je savetovano da čekam izlazak igre...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vec imam 100k coina, a nista nisam spakovao. Za sad lagano ide market, kao i poslednja tri FUTa
 
Prvi jaci pull - Haland. Bas mi se svidja trenutno igra, ne sumnjam da ce je pokvariti. Najvaznije od svega u dr mi je ping oko 20, nikad nisam imao priliku da igram na tako niskom pingu, igra je potpuno drugacija. Dobio svih pet placement meceva, mada je blago reci da sam dobio posto su mi rezultati bili 6-2, 8-2, 9-2, 6-2 i 6-2. I to sve sa ovom ekipom.

pm.png


Prostor je trenutno najvazniji, ko umije da tempira lopte u prostor pobijedice, to se trenutno najteze brani. Hakimi i Osimen su ubice, cijela ova ekipa je kostala oko 30k, posto sam SMSa spakovao, i necu odma da ga prodajem. Banka vec 300k, ici cu sa Bundes ekipom sad zbog Halanda.
 
Poslednja izmena:
Ja nazalost nisam preorderovo jacu verziju, tako da moram da cekam do petka, katastrofa.

Nakon 10h early access-a, kompletiranih advanced sbc-ova i gold upgrade-a imam ~ 300k team bez naravno vecih pullova, a razmisljam da utucem i ostatak od 170k coina u gold upgrade jer su cene sulude cak i za lower rated meta kartice kao sto je Joe Gomez. EA je bas zeznuo stvar sa ovim placement coinima, sve cene su prenaduvane, a mozda ce i jos na gore kada vise ljudi bude sakupilo coine.

Trejdovanje ne radi, niko vise ne kupuje packove i svi prodaju kartice za 50 coina vise, ali dobro tako je uvek za early access...

Ceo tim untradable sem Williana.

Capture.png
 
Poslednja izmena:
Ja sam.ovo sastavio do sada. Iz kesica samo Lloris i Icardi.
388e0d1fd0b843dd39b6259ef5a8de49.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Drusto ako igrate fifu neka me neko doda Trmaxxxx1 za co op
 
Vec jako dobre brojke za Fifu na steamu, a bice bolje sigurno.
 
Evo mog tima.
4cbef074cc5bd07b7716c180e1b73b5c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo ga moj :


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
37c6f8aa368578ee81e812ce7f257271.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako vam se pokazao Silva, ja se ne bih usudio da igram sa sporim CBom u ovogisnjoj meti to znaci smrt. Jedino ga mozda defensive awareness izvuce. Odradio sam ga cisto jer je jeftin SBC.
 
Iko riječi o gameplayu? Je li preslikana '20 i '19 ?
 
Jeste, samo je sporija nekako. I odbrana je sada mnooogo teža nego ranije.
 
Potpuno je drugacija kao i svake godine. Pogotovu ce biti next gen verzija u novembru.
 
Ubjedljivo najbolji gameplay do sad, AI je nikad tezi, igraci u napadu se strasno krecu bez lopte, a odbrana zavisi od tebe, ne od AI. Samo da ne pecuju i ne ubrzaju i olaksaju, ovo je uzivanje trenutno. U div 2 sam, vrlo blizu div 1 i sve mi dolaze fut founderi sa top ekipama i nista mi ne mogu.
 
Poslednja izmena:
Kako vam se pokazao Silva, ja se ne bih usudio da igram sa sporim CBom u ovogisnjoj meti to znaci smrt. Jedino ga mozda defensive awareness izvuce. Odradio sam ga cisto jer je jeftin SBC.

Pa i ja sam se razmišljao kako će se pokazati sa tom brzinom, ali iznenađujuće je dobar. Odlično čitanje igre, blokovi, postavljanje sa Shadow karticom, normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni mnogo ide na nerve ponašanje golmana - mnogo lako primaju golove, imam utisak da svaki šut bude gol.
 
Pomesani su mi utisci, mozda coop vadi stvari, dodajte me da pikamo zajedno, Zilijen
 
Meni mnogo ide na nerve ponašanje golmana - mnogo lako primaju golove, imam utisak da svaki šut bude gol.

Slažem se. Nije bitno koji je golman na golu, ili koji igrač šutira. I onaj sa ocenom 70 i sa ocenom 90 isto gađa. Nije mi jasno šta su uradili. Rezultati su mi rukometni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam kome je zanimljivo sa svaku tekmu završava sa preko 8 golova, po pravilu.
 
Nazad
Vrh Dno