Šta je novo?

FIFA 21

mare037

Slavan
Učlanjen(a)
26.05.2011
Poruke
1,118
Poena
245
Moja oprema  
Ostale periferije
PS5 Digital Edition
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S21
Pametni uređaji
Galaxy Watch 5 44mm
Steam
PSN: mare037
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Nova godina, nova FIFA...

FIFA 21 | Announcement Trailer:

https://youtu.be/affGlInlThk

Takođe, ko uzima za sadašnje konzole, besplatno dobija next-gen verziju.

Entitle for FIFA 21 before the release of FIFA 22, and upgrade to FIFA 21 at no additional cost.

Datum izlaska: 9ti oktobar.
 
Nova godina, nova FIFA...

FIFA 21 | Announcement Trailer:

https://youtu.be/affGlInlThk

Takođe, ko uzima za sadašnje konzole, besplatno dobija next-gen verziju.



Datum izlaska: 9ti oktobar.
Biće to na EA Accessu sredinom septembra onih 10 sati i još ako preorederuješ full dobijaš krajem septembra.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Nova tura, nova avantura :D

Pozitivno sto ce da ide besplatan upgrade za nove konzole, ali verujem da ce verzija za stare konzole da bude ista kao i ovogodisnja. Jel se zna da li je za nove konzole nov engine, ili je ista platforma i dalje ?
 
Nzm samo sta ce da ponude kao upgrade na novu generaciju konzola.

Steta sto ne daju upgrade sa 20 na 21 za upola cene nove igre, ovako reciklaza samo...

Jos FIFA na Steamu, ne ide nekako.. :D
 
Poslednja izmena:
E živote, a još nisu ni prošlu krcnuli :(

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Najavljeno je da ce PC verzija da bude kao sa current gen konzola, tako da cu ja da sacekam na PS5
 
^ Tako je bilo i 2013-te isto kad je izasao PS4.
 
Oni nakavljuju po nekoj logici crossplay izmedju ps4 i ps5.. fifa je to, te sitnice meh, zanemarljivo taman do sledeceg leta pa da se pazari ps5 za 22icu. Vise me zanima situacija sa modovima u FUTu i da li je i dalje izbacena SP sezona. Tako su mi ojadili 20icu time.

Sent from my PSP3530DUO using Tapatalk
 
Jel radi hype i ove godine za UT ili su svi odustali, jedva sam temu nasao :D

Otkazali su demo koji je trebao ovih dana da izadje, tako da se ceka 1. oktobar da probamo 10h trial
 
Jedina stvar zbog koje ću kupiti igru i verovatno odigrati ponovo FUT je ukidanje fitness kartica.

Da nema ukidanja fitnesa, ni u snu ne bih ponovio grind FUT-a (bez da je igra sasvim nova i barem duplo bolja od prethodne). Koje mi je zadovoljstvo da jednostavno zaboravim ceo squad od 9879999559 miliona i krenem istu igru sa gold 75 igračima? Meni to baš i nije pojam zabave.

Ali ajde..ukinuli su fitnes, pa ćemo probati da ponovimo.
 
Pa ne znam, meni je bas taj pocetak najbolji. Slabiji timovi, napredujes i nadogradjujes polako. Posle nekog vremena se zasitim i nije mi vise to to :D
 
^Da, tako je meni bilo za pes myClub. Izgradnja tima, taktike itd. Najbolje su utakmice sa slabijim timovima.

Ne znam zašto, ovde mi taj koncept nema veze. Valjda zato što je većina utakmica na sličnom nivou. Svi se pojačavamo istovremeno, čak i oni što počnu u junu npr, lako nabudže tim.

Meta je poznata u roku od odmah.

A na kraju mi ništa posebno ne vredi Toty Ronaldo, kad igram protiv 97 ovr bekova.
Sve isto kao kad mi je glavni napadač bio Benzema običan gold.

Jedino da me usere neki top igrač odmah, kad je razlika nebo i zemlja, ali to su naravno mizerne šanse.

Ne bih da zvučim negativno, meni je igra odlična. Verovali ili ne gameplay mi je vrh (sa čime se ne slaže bukvalno 100% igrača). :) Čekamo za par dana trial od deset sati na EA play, pa ćemo znati otprilike na čemu smo.
 
Ja očekujem skoro istu igru kao i fifa 20 što je. Biće verovatno nekih razlika na next gen konzolama ali za sad...

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Uzeću je opet i ja. Šaltam se ponovo sa Pesa, i to zbog next generacije konzola.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sutra se otvara webapp. 10h trial kreće u četvrtak, 06.10. izlazi full za preorder. Još da mi stigne xbox series x za full doživljaj.


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Na PS4 jos nije krenuo preload za ea play. Nadam se da ce da puste danas/sutra. Videh da su na xbox-u vec pustili i da ljudi uveliko skidaju igru
 
Da skida se i kod mene na xbone x ali mi nešto mala, čini mi se 38Gb. Ove prethodne su bili teže čini mi se.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Slicna je velicina (GB) i na PS4..

EjFkxTkXcAEBYFv
 
Odakle si nasao na ps4 da skines? Ja jos nisam igru kupio, ali imam EA Play pretplatu aktivnu
 
Odakle si nasao na ps4 da skines? Ja jos nisam igru kupio, ali imam EA Play pretplatu aktivnu
Moraš preorderovati igru da bi mogao da je skineš.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Mislio sam da ce moci pre-load i sa EA Play pretplatom. Nista, cekam 1. da puste igru pa cu da je skinem onda
 
Kod mene na PS4 nema, imam samo opciju da kupim igru, i u EA Play aplikaciji je nema jos uvek na spisku. Verovatno ce da je dodaju kad puste igru.
 
Sutra u 19h CET. Isto važi i za današnji web app.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Sastavih neki starter tim na brzinu. :d
Desktop-screenshot.jpg
 
With the EA Play early access trial period starting today, the FIFA 21 FUT Companion App is also set to be released today.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Zezao se sa ovom aplikacijom i jednim SBC-om, u dobih TOTW Bruna Fernandesa, kada ga je dobro prodati, sada ili kasnije. Nemam pojma kako se krece ovaj market...
Hvala
 
Po mom iskustvu najbolje prodati odmah.
Kada sam dobio Neymara tots, prodao sam ga za 10 miliona (od max 12), a već sutra je bio 6-7 miliona.
 
Nazad
Vrh Dno