Šta je novo?

Šta posle NOTE 9

Jaza

Slavan
Učlanjen(a)
12.12.2011
Poruke
2,127
Poena
275
Kao što napisah u naslovu,šta posle NOTE 9
Svideo mi se One Plus 8(običan,ne pro)
Još su u igri Samsung S20+
I Xaomi Mi 10 ili 10 pro (ako nađem dual sim).

Hvala unapred na mišljenjima i pomoći.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Koristio sam Oneplus 8, super radi telefon i po onome sto videh, izuzetno dobra baterija, kao i slick dizajn sa super dimenzijama.

Tih 90Hz, ja nesto nisam specijalno primetio u odnosu na moj N10+ sa iskljucenim animacijama.
Probao sam da cackam menije i ikonice, bas da vidim te brze prelaze, ali slabo.

Jedino sto nisam probao web browsing, tu bi se mozda primetilo.
Moram opet to malo detaljnije uporediti.

Kamera mu nije bas u vrhu klase, kao ni ekran u odnosu na N10+, ali je sve to i te kako dobro.

Meni je 600e za fon bez garancije mnogo, ali kome jebto ok, nema razloga da ne uzme.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kupi Mi 10. Onda kupi dual sim fioku na aliju i flešuj xeu rom (koji je i bolji od stock) i imaš dual sim. :)
Mnogo mi je to cimanja za telefon od 600 evra.
Mora to sve da radi kako treba kad se izvadi iz kutije.
Da je to 2012-2014 kad sam dnevno po 2 puta flešovao romove pa ajde,sad mi je to sve smaranje i oduzimanje vremena,a još sam dao dobre pare,da bi sebe mučio.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Posle nota samo note,da se ne lazemo xiaomi bi te brzo smorio prvenstveno sa softverom koji je poprilicno dosadan sto se mog ukusa tice a i mnogih.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nakraju će tako i biti.Najverovatnije ću sačekati Note 20-Note 20+ ili OnePlus 8t.
Ova trenutna ponuda je ništa specijalno,mnogo para se daje za mali upgrejd.


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ako ti nije zurba sacekaj novi Note, sa N9 na N10 dobijes nista, trunku prasine i dalje je N9 uz s7 jedan od bolje uradjenih Samsung, iskreno malo se i kajem sto sam prodao N9.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Mnogo mi je to cimanja za telefon od 600 evra.
Mora to sve da radi kako treba kad se izvadi iz kutije.
Da je to 2012-2014 kad sam dnevno po 2 puta flešovao romove pa ajde,sad mi je to sve smaranje i oduzimanje vremena,a još sam dao dobre pare,da bi sebe mučio.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
To je isključivo ako ti treba ds. Ako ti ne treba onda nema potrebe ni za flešovanjem roma.
Ili druga opcija da čekaš Note 20. Mada ako gurnu exy ponovo ne vidim zašto bi ga iko kupio...
 
Nakraju će tako i biti.Najverovatnije ću sačekati Note 20-Note 20+ ili OnePlus 8t.
Ova trenutna ponuda je ništa specijalno,mnogo para se daje za mali upgrejd.


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
A sta mislis da ces i sa njima dobiti nesta wow.A pritom cena note 20 plus modela ce biti paprena.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
A sta mislis da ces i sa njima dobiti nesta wow.A pritom cena note 20 plus modela ce biti paprena.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Videćemo.
S tim da po najavama,trebalo bi da bude značajan updejt,bolje osvežavanje ekrana,bolje kamere,konačno samo SD u plus varijanti za ceo svet.
To je po najavama,a šta ćemo dobiti u avgustu videćemo.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja sam presao sa note 9 na xiaomi mi 9t ,I ziv Sam I dalje :) . Reci cu ti barem sta je meni najvise falilo pa ti mozda pomogne .Ono sto ne mogu da prezalim I dalje je zvuk .Dakle trazi telefon sa dva zvucnika ,her ce ti verov to najvise smetati.Druga stvar je bio display.Daleko da mi 9t I'ma los ,Ali dok je bilo Jos sveze ,primecivao Sam neku razliku.Ali na to Sam se barem naviko vrlo brzo,Ali dva zvucnika Jos fale .Treca stvar jeste kamera ,Ali ne slike kolko video snimci ,koje je note radio vrhunski .Licno bih isao na oneplus 8 pro (zbog zelje da probam oneplus ) Ali bi the verovatno sledeci note u potpunosti zadovoljio .E sad ako ti Cena ne bude problem ..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mislim da je najbolje da sacekas Note 30 :D jel realno gledano ni sa jednim neces nista mnogo vise dobiti. Jest da su noviji telefoni, nov dizajn, ali uvaljas ih u neki case i onda ne vidi dizajn, a tu neku brzinu neces ni primetiti u radu, jer naravno ako nisi neki zahtevni korisnik.
 
Poslednja izmena:
Posle Note serije,ostaje samo Note
Posle toliko godina koriscenja Note serije,mogu da kazem da sve sto sam posle toga imao sam poredio sa tom serijom
Naravno tesko je ista porediti sa njim ali ...
Meni je trebalo vremena da shvatim da mi je davanje 1000 eura za fon totalna glupost i da mi takav fon ne treba ,pa nasao one koji mi zavrsavaju posao ,odnos ulozeno dobijeno
Ali napominjem Note je Note sve ostalo ipak klasa ispod

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Pa ne moraš kupiti za 1000 evra, ja sam prošlog leta kupio devetku za 560 evra i evo šljaka kao leptir.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Covek prica o novijim modelima kao i ja
Hoce da napravi upgrade na nesto novije a novije ne kosta 560e ,pogotovo note serija
Citaj temu, ne pisi samo da bi napisao

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
@kvaka22 Pa prošlog jula note 9 je bio najnoviji model.
I nije tačno da čovek hoće nešto novije pročitaj tekst, samo je nije hteo da daje 1000 e nego je našao jeftinine tel. koji mu završavaju posao.

Ne kritikuj samo da bi kritikovao.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
@kvaka22 Pa prošlog jula note 9 je bio najnoviji model.
I nije tačno da čovek hoće nešto novije pročitaj tekst, samo je nije hteo da daje 1000 e nego je našao jeftinine tel. koji mu završavaju posao.

Ne kritikuj samo da bi kritikovao.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Onda mu napises sacekaj note 10
Naravno da hoce nesto novije ,nije postavio temu da bi odradio downgrade na losiji model
Mi 10 nema sta d trazi sa Note serijom a ni One pro ,mada je One uvek intetesantan

Generalno nema nista bolje sem iphona a ne verujem da ga to zanima

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno