Šta je novo?

Šta posle NOTE 9

Jaza

Slavan
Učlanjen(a)
12.12.2011
Poruke
2,127
Poena
275
Kao što napisah u naslovu,šta posle NOTE 9
Svideo mi se One Plus 8(običan,ne pro)
Još su u igri Samsung S20+
I Xaomi Mi 10 ili 10 pro (ako nađem dual sim).

Hvala unapred na mišljenjima i pomoći.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Bio pre neki dan u Mi storu u Ušću,gledao Mi 10.
Odradio je Xaomi odličan posao,vrhunski uređaj.Najviše me iznedao ekran,stavio moj Note 9 pored,osvetljenje isto,ne zaostaje Mi 10 ništa.
Bio pored i Poco F2,ekran na Mi 10 je za 2 klase bolji.

U principu,Note 9 je jedan od najboljih i najzaokruženijih Samsung telefona,zato mi je i tako teško da ga se rešim i zamenom sa nekim telefonom.

Imam ga već 16 meseci,nijedan telefon se kod mene nije zadržao više od 8 meseci(a taj je bio Poco F1).

Lomim se i dalje između OnePlus 8 i Mi10 ili da čekam Note 20 pa da onda odlučim šta ću.

Proradili crvi da se menja telefon,a nemam s čim da ga adekvatno zamenim [emoji17][emoji848][emoji33]
Osećaj koji razumeju samo kolege sa ovog foruma

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Slažem se u potpunosti, devetka je top, ne menjam za desetku, mislim da će 20ka biti jedina adekvatna zamena, svaka čast kineskim dostignućima ali nine to to i dalje.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ne diraj Note9 ii uzivaj,sacekaj novi Note
Na Xiaomi i slicne ne bih trosio reci,mada One mi je nekako drag ali ipak Note je Note ,uzeces mozda nesto od gore pomenutih i zeznuces se
Ja sam tako neeto uradio 2x i svaki put se vracao na Note
Iskreno da hocu da kupim novi fon isao bih na Motorolu Edge ,iskreno Samsung mi je jednostavno dosadio ,mada i M nije jeftina ni malo

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Sacekati novi Note 20 ili kako li ce se zvati. Ja imam takodje Note 9 i cekam taj novi Note i stvarno se nadam da ce biti bez rupa u ekranu, kapsula i nocheva... [emoji849] Da ce uspeti senzore i prednju kameru staviti ispod ekrana da se ne vidi.

Poslano sa mog SM-T725 koristeći Tapatalk
 
Naravno da je imaju i naravno da je neće još uvek izbaciti. Treba iscediti sve što se iscediti može.
Još jedan glas za Note 20, plus/ultra varijantu, jer će običan biti osakaćen poprilično na osnovu nekih pouzdanih izvora..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeh jaa OP 8 juče.
Sad na miru d vidimo kakav će biti Note20(+),pa možda posle Nove godine i menjamo ponovi telefon [emoji23]

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Kako ti se cini oneplus 8?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Evo ti pola dana,a ja još nisam stavio telefon na punjač.
Dual Sim,obe kartice naizmenično 4g.
Ništa Wi-fi,samo 4g internet.
Pri ovom Sot-u Note 9 je išao na punjenje.
Neshvatlivo je koliko je Snapdragon bolji na 4g internetu od EXY.
e0246d91bc541500a6021e8ab95edde2.jpg


Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno