Šta je novo?

Telefon iz VIP ponude

ArmoredSaint

Poštovan
Učlanjen(a)
25.07.2014
Poruke
433
Poena
69
Pozdrav svima, u utorak bi trebalo da bude gotov prenos broja u vipu te sam razmisljao da uz intarifu izaberem i neki od telefona iz ponude. Izbor se sveo na tri modela cija cena sa sve pretplatom iznosi oko 1800 dinara mesecno, zavisno od modela. Bitno je samo da radi fluidno, nisam napredan korisnik, koristim samo drustvene mreze, pozivi, malo chrome i yt. Igrice ne igram.

Motorola One Action
Motorola G8
Huawei P Smart Z

Moj favorit je One Action, ali ajd da pitam i nekog strucnijeg. Ako ste upoznati sa ponudom i smatrate da mozda za 300, 400 dinara vise mogu uzeti mnogo bolji telefon uz navedeni paket (intarifa), slobodno pisite. Hvala unapred!
 
Poslednja izmena:
Pa pazi za taj novac bolje do One Action objektivno nema.
Imas za 2300 dinara Huawei P40 Lite (nema google servise, moze se za vecinu aplikacija), Redmi Note 9 Pro za 2350 dinara ili Samsung A51 za 2500 dinara mesecno+odmah 4800 dinara. Ako nesto od toga nije preko budzeta eto, izmedju stvarno nista. Uz to koliko vidim uz svaki ide odgovarajuci band za fitnes, sto je ok, ali ono ja bih to prodao odmah ako je moguce :d

Od ta tri definitivno bih isao na Galaxy A51 zbog amoleda jer dosta gledam klipova na fonu, plus je fon jako lep, bar meni, ali on je i najskuplji skoro 5k odmah i imas 700 dinara vise za pretplatu nego One Action, to verujem da ti je mnogo.
 
Hvala na odgovoru, da, ipak je A51 malo preko planiranog budzeta, s obzirom da mi i ne treba neka masina, a uzgred G8 je na akciji sa Phillips TVom 32 inca 2500 din mesecno + 3000 jednokratno sto mi zvuci kao bolja ponuda ako se vec daje toliki novac. Svakako, hvala na predlozima. Razmislicu :)
 
Evo sve sam oglase pregledao, zvao par poznanika koji su valjali ili znaju one koji valjaju telefone i ili nema ili su 170-180e. Ako znas nesto sto mi ne znamo, javi (moze i preko PP).
 
onda prosto neće tebi da prodaju,te ćeš morati iz kine da ga uzmeš.ili kao OP plaćaj 2+k mesečno dve godine krš telefon i krš tv a garanciju ispod jastuka svako veče...
 
Moguce. A ni ti neces da nam otkrijes tajnu pa cemo morati da odustanemo od kupovine. A OP, ako vec nije, moze da uzme P Smart Z u Vip-u za iste pare kao na oglasima (ili One Action za nesto vise) pa ili zadrzi ili proda.
 
Poslednja izmena:
Maler kao i uvek, telefon vise nije u ponudi bas kad sam dosao da zavrsim sve, do juce je bio. Ceo dan gledam neke alternative, i nekako mi nista nije kao ta motorola one action. Ne znam, preostaju mi
Galaxy A40 (za koji mislim da je, bar po specifikacijama, sporiji od one action i da mu je kamera losija),
P smart Z (sporiji, dosta veliki)
 
Poslednja izmena:
Mhm, a neki su i od operatera pa ih samo proslede, kao sto bih ja mogao da uradim sa p smart z. Razmislicu, mada znam da mi na kraju i taj a40 vrsi posao skroz, ali mi je zao jer mislim da je motorola bolja a cak jeftinija.
 
Da, jer je paket bez telefona 999 din, sa njim je 1949, stoga 949x24. A i smatram da ne vredi toliko. Pokusacu, ako je moguce da fino prodjem, da uzmem recimo p smart z i uz sitnu doplatu zamenim za one action.
 
Ja sam uzeo nov xiaomi mi 8 pro 64gb za 215e.... dao svoj mi a2 za 100, a verujem da iti imas neki tel koji vredi bar 50e..... dodas jos 150-160e i uzmi note 8 pro neces pogresiti a nikako preko operatera.....

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Zasto nikako ako ga P Smart Z u Vip-u izadje 160e, moze da ga proda za isto toliko, a One Action sa 2 godine garancije ima za 145e? Ili A3 ako nadje ili doda za taj Mi 8 ili sta vec.
 
zato što ga svakako muzu 2g za krš uslugu pride i prenaplaćuju mu tu kao neke minute,poruke i megabajte (namerno sam napisao megabajte).ceo posao je užasan kako god okreneš,nema i ne može da bude pozitivne računice.uzmeš telefon za keš kao čovek,ili na rate na nekoj akciji kad je cena bar iole blizu realnoj ako baš nemaš to 150e i šaltaš kartice i operatere tebi da bude dobro,ne njima.

a o garanciji ovde može do presutra da se piše i koliko ista ne znači bilo šta.ako mi ne veruješ eno ti pregršt tema i primera samo na ovom forumu,a van foruma računaj jedno 50 puta više.mogu da zamislim šta tek rade tamo nekom slabije upućenom užičaninu...
 
@orchard Obrni okreni, mogu da placam 1000 dianra samo pretplatu pa da jurim telefon posebno, ali racunajuci cene, stvarno izadje takoreci na istu cifru. A s obzirom da nemaju ni p smart z vise u ponudi, ostaje mi da izaberem izmedju galaxy a30s ili Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Ima li smisla uzimati to?
 
Isplati se uzeti fon i kod operatera ako je neka akcija. Recimo, kod Vipa bila skoro. Dobiješ kod na Super karticu. Napraviš novi ugovor, daš kod i dobiješ 6 mesci po dinar kao i 3000 dinara na Super karticu. Plus uzmeš fon. Isto sam pre 2 godine uzeo S9 plus u mts-u. Box 4 crveni. Dobio sam uz fon sat. Kad sam prodao sat za 220eu, fon me izašao 550eu a kod mađarona tada koštao 650. Plus sam dobio 6 meseci po dinar, MTS go besplatno tokom celog trajanja ugovora kao i 100gb koje sam mogao da šerujem sa još 4 mts broja (žena i klinci).

Generalno, ne treba juriti za obnovom ugovora i sl. Treba sačekati pravi trenutak. Obično oko nove godine i sl.
 
Poslednja izmena:
rn9p je po meni super fon ali uz dva uslova - da je bar 275e ili manje na kraju i da je 27/30/33w tj nije 18w vezija pošto je šaomi napravio potpunu papazjaniju oko toga šta je i za koje tržište...jer za 275e na oglasima imaš realme 6 pro koji je bolji telefon u svakom pogledu,a za iste pare ili nešto malo veće imaš i mi9t pro koji je klasa iznad.

svodi se u suštini koliko keša možeš da izdbojiš...ili kao što blue kaže da držiš fige da iskoči neka akcija.
 
@orchard Obrni okreni, mogu da placam 1000 dianra samo pretplatu pa da jurim telefon posebno, ali racunajuci cene, stvarno izadje takoreci na istu cifru. A s obzirom da nemaju ni p smart z vise u ponudi, ostaje mi da izaberem izmedju galaxy a30s ili Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Ima li smisla uzimati to?
Pa i ne bas, Note 9 Pro izadje 40e vise a i rekao si da ti je to veliko.

Eno imas One Action za 160e i A3 za 180e, narucuj dok nije nestalo.
 
Pa cekaj, ko koga sad ovde!? Jutros (18.06) sam bio drugi put u vipu (juce prvi) i opet su mi rekli da vise nema one action, da su svi vraceni i nece ih vise biti. I nije ih ni bilo na sajtu od juce. Isto su rekli i za p smart z i za a40, nema i nece ih vise biti. I evo sad otvaram tvoje linkove (danas sam bio na poslu te nisam mogao) i motorola opet u ponudii, samo online fora. A ja vec narucio od coveka na KP danas.... Ali neka, mozda i bolje, 1000 din bez ugovora i cao. Hvala svima na predlozima, pisanijama, hawaii tebi posebno, odgovorio si na svako moje pitanje i nedoumicu. Sem na to otkud ovolika razlika u cenama na KP i domacim radnjama :d
 
Poslednja izmena:
Razlika je jer ovi na kp daju sitno da proguraju robu u gepeku ja granici, i da ga prodaju po istoj ceni po kojoj je kupljen u Mađarskoj, ostaje im povrat njihovog pdv... sto je 15-20 vrednosti uredjaja.... a ovi koji regularno prodaju, prvo moraju da podmazuju nekoga na vlasti da bi uopste mogli da plivaju u rade, pa onda inspekcije, doprinose, poreze, loalnog politicara, svalerku, lokal... itd... i kad sve to saberu, predmet im 30-40% skuplji nego kod "madjara".....

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno