Šta je novo?

Jeftine slušalice za gejming

Miksat

Poštovan
Učlanjen(a)
03.03.2016
Poruke
610
Poena
80
Zdravo, igram par puta nedeljno call of duty warzone sa drugarima pa mi treba nešto sa što pristojnim mikrofonom i zvukom. Trenutno koristim qcy t5 sa gaming modom i neki mikrofon star 10 godina isečen od slušalica...
Izašla mi je na jutjubu neka recenzija slušalica fantech hg11, one su oko 3500 na KP. Da li mi možete preporučite nešto u tom cenovnom rangu(do 4000din) ili da kupim njih. Hvala unapred svima

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koji headset do 50e ili 6000 din je bestbuy?

hyperx cloud stinger core ili asus tuf h3 ili jbl quantum 100 ili možda nešto treće od redragona ili marvo-a?


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
REDRAGON Zeus 2

Odusevljen sam, sto kvalittom izrade, sto kvalitetom zvuka. Za te pare bolje ne moze. Zamenile su Superlux HD-668 B i ne provaljujem razlike u zvuku. Superlux HD-668 B kvalitet izrade je krs, prvo je popucala guma kod banana na kablu, a onda guma na falusu :), pa su pocele prekidati.
 
REDRAGON Zeus 2

Odusevljen sam, sto kvalittom izrade, sto kvalitetom zvuka. Za te pare bolje ne moze. Zamenile su Superlux HD-668 B i ne provaljujem razlike u zvuku. Superlux HD-668 B kvalitet izrade je krs, prvo je popucala guma kod banana na kablu, a onda guma na falusu :), pa su pocele prekidati.
Koju zvučnu karticu koristiš?
 
Nazad
Vrh Dno