Šta je novo?

Telefon oko 250 evra, nov, IPS...

Miroslav L.

Poznat
Učlanjen(a)
02.03.2020
Poruke
11
Poena
45
Pozdrav svima,

Trazim telefon koji bi zamenio moj redmi note 4x 32/3, kome je napukao ekran i sve vise baguje.
Trazim nov telefon oko 250 evra (moze sa KP 1 godina garancije) da je IPS ekran (meni mnogo vise prija ocima od AMOLEDA), da je ekran dobro osvetljen, dobra baterija, srednji cipset i kamere manje vise nebitne.
Koristio sam krace vreme Redmi Note 8t i A3 i jako sam razocaran sa osvetljenjem, U ekran od A3 nisam mogao da gledam duze od minutu, a 8t moram na 80% da stavim osvetljenje u zatvorenom prostoru, redmi note 4x je nekako duplo svetliji.
Vidim da je Redmi note 9 serija jos gora sto se tice osvetljenosti.
Velika prednost bi bila ako je odnos stranica sto blizi 16:9, sto nazalost vise ne postoji.
A notch, kapljice, otvori, zaobljene ivice ekrana, su mi uvreda za zdrav razum, i sada umesto da gledam u normalan pravougaoni ekran, gledam u izoblicenu elipsu, ali nazalost svi su novi telefoni (osim iphone se 2020) takvi pa nemam izbora, ali se nadam da ima izbora sto se tice osvetljenosti.
 
jasno potpuno.. sestri sam pre nekoliko godina preporucio Lumiu 640 jer sam i ja u to vreme koristio wp i mislio da ce se izvuci... proklinjala me godinu dana..
Sto se tice ovih Note 9 modela, imaju li nekih mana za sad, sta je sa senzorom blizine prilikom razgovora, xiaomi je imao problema sa tim?
 
Nazad
Vrh Dno