Šta je novo?

One Plus Nord

Super je potez napravio 1+ sa ovim telefonom.

Očekujem da će Nord sa ovom cenom prilično lako da se nametne kao najbolja opcija u svom rangu, i prilično da poremeti konkurenciju, prevashodno mislim na Xiaomi. Mislim da je Xiaomi veliku grešku napravio sa Mi 10 Lite, da je praktično protraćio SD 765G u želji da ponudi što pristupačniji 5G telefon, slično kao što je LG svoj Velvet precenio.
Tako da mi deluje da je ovaj telefon sada bez konkurencije, a pitanje je hoće li je i biti, jer dosta ljudi želi 1+ iskustvo a sada može da ga dobije em pristupačno em u odličnoj formi.
 
Na papiru deluje baš dobro, ostaje da se to pokaže i u praksi. Taman da se pazari negde na jesen. Jedini minus (odnosno 2) su nedostatak 3.5mm za slušalice i e-sim.
Pozdrav
 
Ja odgledao od Tech Chap-a.
Pa dobro, za te pare.... Vredi.
Biće dobro videti neki kompletni review.
Što je najvažnije, treba da dođe do ovde da bude dostupan. Džaba sve ako nije u prodaji kod nas.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
Tu su Mađari standardno, kod naših derikoža neće dolaziti

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Super potez one Plus-a.
Da ima klasičan punch hole a ne pilulu bio bi skoro pa savrsen u svojoj klasi.
Jel glavna kamera bolja nego kod klasičnog OP8. Senzor je veći
 
Ipak je pilula ultra wide napred, a nije senzor dubine. Jeste ruzno ali je makar korisnije.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Jel stereo ili mono zvuk?

Pretpostavljam da je mono :D
 
Cijena u Indiji je 26000 rupija, kad se konvertuje to mu dođe 300€.
E to je prava ponuda.


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Da nije sugave pilule, idealan fon za taj novac...Ali ako nista, kao sto rece covek, makar je taj drugi senzor wide..
 
Postoji hide notch/hole opcija, samo me zanima da li je kao na Samsungu da "odsece" taj deo ekrana ili moze kao na Huawei-u da bude crn taj deo, a u njemu notifikacije, sat i baterija? Davno sam probao Oxygen, pa se ne secam...
 
Rado bih merkao ovaj telefon da skoro nisam prešao sa RN8 Pro na Mi Note 10 Lite.
Zadovoljan sam i ovim, jako, ali uvek čujem ili pročitam da je 1+ posebno iskustvo kada je Android u pitanju, pa mi je 1+ telefon oduvek bio nedostižna i neostvarena želja. Nadam se da će ovim telefonom ovekovečiti svoje prisustvo i ponudu za nas za skromnijim budžetima.

Očekivao sam da ovakav telefon ove godine dođe u formi naslednika Mi 9T recimo, i rekao bih da je Xiaomi propustio priliku da izbaci jedan ovako zaokružen uređaj, dok je 1+ jako pametno iskoristio taj prostor da plasira jedan telefon kojim će parirati većem broju modela konkurencije.
 
Ja sam trenutno na huawei nova 5t koji je cini mi se imao ovu cenu kad je izasao, ili nesto manju. Nord je dosta bolji. Verovatno pazarim pred kraj godine da i ja probam oneplus.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nema ga kod nas jos nigde.Ako bude 300e bice izbor mnogih,ali nase derikoze ce ga verujem davati minimum za 400 eura.
 
Nema ga kod nas jos nigde.Ako bude 300e bice izbor mnogih,ali nase derikoze ce ga verujem davati minimum za 400 eura.
300 evra je početna cena u Indiji,u Evropi je 399 evra.
Tako da kod naših derikoža može d abude samo 400 i više evra.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
U Srbiji nece ni biti, ali oglasi su dostupni.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Rado bih merkao ovaj telefon da skoro nisam prešao sa RN8 Pro na Mi Note 10 Lite.
Zadovoljan sam i ovim, jako, ali uvek čujem ili pročitam da je 1+ posebno iskustvo kada je Android u pitanju, pa mi je 1+ telefon oduvek bio nedostižna i neostvarena želja. Nadam se da će ovim telefonom ovekovečiti svoje prisustvo i ponudu za nas za skromnijim budžetima.

Očekivao sam da ovakav telefon ove godine dođe u formi naslednika Mi 9T recimo, i rekao bih da je Xiaomi propustio priliku da izbaci jedan ovako zaokružen uređaj, dok je 1+ jako pametno iskoristio taj prostor da plasira jedan telefon kojim će parirati većem broju modela konkurencije.
Ja sam presao sa mi9tpro na op8 bas zbog toga. Nije me nesto oborilo snogu. Sad mi zao sto nisam uzeo mi10. Mislim super je op8 ali veruj mi da su to samo price. Barem mene sto se tice.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Postoji hide notch/hole opcija, samo me zanima da li je kao na Samsungu da "odsece" taj deo ekrana ili moze kao na Huawei-u da bude crn taj deo, a u njemu notifikacije, sat i baterija? Davno sam probao Oxygen, pa se ne secam...

Kod mene je tako na OP6 sa Androidom 10 - kada se uključi hide notch opcija, levu i desnu stranu ekrana prekrije crna trakica, ali se njihova funkcionalnost ne menja i preko te trakice se i dalje prikazuju notifikacije, baterija, sat, mreže itd.
 
Ja sam presao sa mi9tpro na op8 bas zbog toga. Nije me nesto oborilo snogu. Sad mi zao sto nisam uzeo mi10. Mislim super je op8 ali veruj mi da su to samo price. Barem mene sto se tice.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
Prehajpovani modeli. Mi 9T pro ni malo ne zaostaje.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Ma da. Šta se ljudi loze na OP kad su Shaomi za njih izmislili telefone :)
Malo sale na stranu.
Nord je pun pogodak što se mene tice, ali naravno nije bez mana. Kad se cena stabilizuje na oko 300e u oglasima prodavaće se ko alva :)
 
Aj' u dvaes' marke da neće.
Koliko ljudi je ovde stvarno upoznato sa vrednošću 1+ brenda i njihovih telefona?
Nije to Samsung, Huawei, pa ni Xiaomi. To je neki tamo Kinez, Brus Li, jmbmliga.
:D

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
419e da se naruči u Hrvatsku.
Isporuka 04.08.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Slično i u Norveškoj, ozbiljno se razmišljam da se ponovim.
 
Nazad
Vrh Dno