Šta je novo?

One Plus Nord

Kamere ce u najboljem slucaju biti prosek u klasi, u tom cenovnom rangu Pixel 3a je bez konkurencije kad su u pitanju kamere - kome su one najbitnije Pixel je bolje resenje.
 
Meni uopste nije jasno ovo ponovo ozivljavanje flagsip killera . Da li sa tim ubijaju i OnePlus flagship ( op8 pro je flagship) ?
 
Ja pisem na osnovu onog twita ili cega vec sto su postavili celnici OP osvrcuci se na prvi OP flagsip killer i cenu. ( sve poredeci ovaj op z i taj prvo op)
 
Sto bi znacilo da nece biti neke vrh komponente kako se pise ovde? ili ako budu vrh komponente, onda seku prodaju svoji flagsip telefona ( op8 pro pa cak i op8 )
 
Koje su šanse da ovaj telefon bude kod nas početkom avgusta za nekih ~350 eur?
Skoro da sam odlučio sledeće nedelje da uzmem Mi Note 10 Lite, a onda videh ovu temu i vesti o OnePlus Z
 
Male su sanse LOL. ne zna se ni koja ce cena jos biti.
Ako ti se ne zuri, sacekaj. svakako ce mi note 10 lite biti jeftiniji, pa mozes profitirat.
 
Ako bude bilo sve ok onda možda bude moj sledeći fon iako je 7t skroz ok i radi super
 
Po svim glasinama biće internacionalna verzija Reno 4, to jest varijanta ovog telefona sa 90hz. Ako zaista bude za ispod 400 evra tad svaka čast (Reno 4 sa 60hz košta 400 evra na Kimovilu).
https://www.gsmarena.com/oppo_reno4_5g-10265.php
 
Poslednja izmena:
Kao što sam i očekivao, nije bilo predstavljanje, nego premijera dokumentarca o stvaranju Nord-a.

U videu se na 3:55 do kraja pojavljuje telefon (valjda Nord), izgleda kao Reno 4.
Jbna pilula...
7ba8e8aac7319254a58ee4976a77f506.jpg


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nikakve :d
 
Cena će biti ispod $500, znači ili $399 ili $449.
U najavi 500e na kp

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Dok on stigne kod nas na KP eto Mi 10 na 550e, a on je daleko bolja kupovina.
Nekome će jedina prednost biti Oxygen i eventualno ravan ekran.
 
Ako bude 500e kod nas, to je totalno neisplativa kupovina. Bolje je za 475 kupiti proslogodisnji P30pro.
 
Slabija kamera, malo sporija ram memorija, manja baterija, lošiji zvučnici... Teško da je bolji za više para. Jedina prednost je nekome Oxygen, meni nije.
Dizajnerski mi je lepši OP8 (i 1mm tanji), pogotovo zeleni model, ali tu se za mene cela priča završava jer mi Oxygen nije nikakav dealbreaker.
I realno 8 nije nikakav upgrade za onoga ko ima 7, 7T i 7T Pro.
 
Slabija kamera, malo sporija ram memorija, manja baterija, lošiji zvučnici... Teško da je bolji za više para. Jedina prednost je nekome Oxygen, meni nije.
Dizajnerski mi je lepši OP8 (i 1mm tanji), pogotovo zeleni model, ali tu se za mene cela priča završava jer mi Oxygen nije nikakav dealbreaker.
I realno 8 nije nikakav upgrade za onoga ko ima 7, 7T i 7T Pro.
Imao pre Note 9,razmišljao između Mi10 i OP8.
Probao oba,po meni zato sam ga i izabrao OP8 u svemu je bolji od Mi10 sem u kameri tu zaostaje malo.

Zato sam ga i izabrao.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno