Šta je novo?

One Plus Nord

Sve to stoji, ali to čak nije ni trčanje pred rudu koliko kalkulisano korišćenje situacije, školski primer senzacionalizma, jer kao što si rekao u pitanju su klikovi i pregledi a kredibilitet je ionako apstrakcija u ovom vidu izveštavanja, jer se uvek računa na to da je mnogo sporiji od pomenutih klikova i pregleda.
 
A telefon jos nije ni izisao u prodaju. To sve test telefoni sto oni testiraju.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Baterija očekivano ok.
Meni se najrealniji test pokazao da odem u xda temu sa skrinšotovima potrošnje vlasnika i pogledam 20+ rezultata, izvučem prosek i to je to. Budući da ne koristim instagram, face i ne igram igrice dodajem 15-20% na taj prosek.. Za Nord je naravno rano, prazna je tema u ovom momentu.

 
Svaki tel danas izgura dan upotrebe bez ikakvog problema
 
Baterija očekivano ok.
Meni se najrealniji test pokazao da odem u xda temu sa skrinšotovima potrošnje vlasnika i pogledam 20+ rezultata, izvučem prosek i to je to. Budući da ne koristim instagram, face i ne igram igrice dodajem 15-20% na taj prosek.. Za Nord je naravno rano, prazna je tema u ovom momentu.



Slazem se za bateriju, tako i ja, poolmaker vidim te vlasnikom norda zagrizao si.. :)


Gesendet von iPad mit Tapatalk
 
Evo još jedne recenzije, čoveka koji je meni uvek zanimljiv.

 
Naručio, treba da stigne 7.8.
Pretpostavljam da case za OP8 / Pro ne odgovara? Kako je sa screen protectorima?
 
Dobija se transparentna maska za prvu ruku, a trebalo bi da ima i foliju na ekranu. Ja sam odmah naručio komplet paket sa staklom i sandstone maskom.
 
Eno ga na KP za 405e. A Poco F2 samo 10e skuplji. Tu je i S10lite za 410e...
 
Evo ih za 405-410€ po oglasima.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Pojavio se u Vipu OP 8 pro, nadam se da ce da ubace i nord uskoro.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Moram otici isprobati kako lezi s10 lite u ruci ako je preglomazan onda definitivno nord stavljam u kosaricu :) , kad mi je poco f1 taman mislim da je onda za mene s10 lite preglomazan ali moram se uvjeriti
 
Otisao danas vidjeti kako live izgleda s10 lite, nije prevelik al plastika nije to to,sto znaci nord se namece kao prvi izbor..

Toni je odradio unboxing, vidim benchmark je ipak dobio nord na test tako da nas cekaju i domace recenzije iako se sve zna vec domace je domace..

Kad vam pise da je isporuka vi sto ste narucili?
 
Poslednja izmena:
Otisao danas vidjeti kako live izgleda s10 lite, nije prevelik al plastika nije to to,sto znaci nord se namece kao prvi izbor..

Toni je odradio unboxing, vidim benchmark je ipak dobio nord na test tako da nas cekaju i domace recenzije iako se sve zna vec domace je domace..

Kad vam pise da je isporuka vi sto ste narucili?
Nord nije plastican?
Kako znas da je na nordu to to? [emoji1]

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Da nejasan sam, ne kazem da jest nord to to i da mi pilula nece smetati, morat cu otici vidjeti izlozeni nord negdje..

Cyberport je imao izlozene oneplus modele u De.. morat cu provjeriti..

Oppo je isto u vlasnistvu oneplus-a mislim te kompanije ili grijesim?
 
Obe kompanije su u vlasništvu BBK Electronics konglomerata.
 
Nazad
Vrh Dno