Šta je novo?

One Plus Nord

4g koristim bukvalno samo za navigaciju kada sam u autu i za muziku ako setam. Telefon koristim na poslu i kod kuce slabije. Napolju sam uvek sa detetom tako da ne drndam telefon. Poznajem dosta ljudi koji imaju exynose i niko ne kuka. Tako da sam prestao da se smaram oko toga. Mislim da su ljudi generalno skloni hiperbolisanju

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
Ne kukaju iz razloga - ne znaju i nisu koristili bolje. Nebitno da li koristiš telefon ili ne, ako je internet uključen baterija se topi.
Što bi rekao @Zupermen i ja i dalje imam traume od S7 i Exynosa (2-3x dnevno na punjaču). Mada evo konačno me prolaze, više i ne gledam procenat baterije, znam da ne može da se istopi sama od sebe.
 
Daleko bilo ako budem nezadovoljan prodam i kupim drugi [emoji16]

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Pa definitivno je to cinjenicno stanje posebno ako se pogledaju Samsung teme.
Isto sam bio na S7E posle toga s8plus.. Ne daj boze nikome, godinu ipo patnje :D

Elem, da ne spamujemo temu.
@Running Aj leba ti instaliraj gcam i opali koju sliku, cisto da vidim na sta to lici.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Što se tiče gcam uma dosta verzija i configa za Nord, ali nisam ništa posebno slikao, u low light mi se čini da je solidno bolja gcam od stock kamere.

Videću kasnije da uslikam nešto.

Sent from my AC2003 using Tapatalk
 
Hvala ti. Tako sam nesto i nasao na netu, dosta bolja u low light, preko dana isto prilicno razlike ima..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Imao sam Nord I P30pro... Osim Oxygen Nord nema šanse ni u čemu drugom... Vidi se razlika od same izrade do... Kad shvatiš da si dao pare za nešto gde se guli plastika oko ulaza za punjenje neće ti se svideti... Meni je to bilo dovoljno da zadržim Huawei

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ma da, P30 Pro je ipak klasa iznad u svakom smislu.
 
Kad shvatiš da si dao pare za nešto gde se guli plastika oko ulaza za punjenje neće ti se svideti...
Ja sam upravo zbog ovog odustao od Norda. Plastika kao takva mi ne smeta ni najmanje ali tako nešto ne dolazi u obzir.
 
to ti je kinez, dobiješ 12/256 ali zato te sačekaju na nekoj drugoj krivini...a taman sam ga stavio na watch listu :)
 
Bas to je razlog sto sam umesto norda 12/256 za iste pare izabrao galaxy note 10 lite 8/128.

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Probao sam da punim Nord USB-C PD punjačem od HP Elitebook LP-a. U početku je struja punjenja bilo oko 3.5A, kasnije je pala na 2.5A.
Pozdrav
Screenshot_20201127-155431.jpg
 
Zamrla tema,zar je toliko loš telefon?Ja se rešavao da ga uzmem.
 
Čim je tema mrtva znači da je dobar telefon. Inače bi se žalio već neko na nešto.
 
Telefon je OK i radi kako treba. Ima bug sa automatskim osvetljenjem (u nekim momentima smanji osvetljenost na skoro minimum) i to me nervira, jer onda ekran bude previše taman.
Ostalo je OK.
Pozdrav
 
Zahvaljujem.
 
Telefon je OK i radi kako treba. Ima bug sa automatskim osvetljenjem (u nekim momentima smanji osvetljenost na skoro minimum) i to me nervira, jer onda ekran bude previše taman.
Ostalo je OK.
Pozdrav
Znaci isto kao i 7 pro, jedino sto mi smeta.
 
Na Redmi 1s, MI4 LTE, i Poco F1 sam se namenjao romova ni sam ne znam koliko, na Nordu mi je čak i bootloader zaključan...

Jedini problem mi je što se nekad samo od sebe uključi da samo vibrira i onda propustim pozive i notifikacije.

Sent from my AC2003 using Tapatalk
 
Nisam imao takav problem do sada. Jel' ti slajder iznad power dugmeta stoji u položaju skroz dole?
Pozdrav
 
У каквом је физичком стању, носи ли неко без маске, како се држи пластика около?
 
Kod mene nema tragova grebanja oko USB-a, ali imam ga tek mesec+ dana. U početku sam koristio meku silikonsku futrolu što stiže sa telefonom, pa sam prešao na Oneplus Clear bumper case (https://www.oneplus.com/hr/product/oneplus-nord-clear-bumper-case). Manje klizi iz ruku sa ovim futrolama, nego bez njih. Ako nekog intersuje, ovaj Clear bumper case deluje kao Ringke Fusion, osim što Ringke ima i alku za traku za nošenje (lanyard), i što su stopice pozadi malo višlje.
Pozdrav
 
Nema nikakvih tragova grebanja oko USB kod mene. Jedina mana tog tipa je sitna ogrebotina na ćošku lajsne, sa kojom je telefon stigao. Pisao sam o tome ranije. Inače koristim trenutno Spigen futrolu, imam staklo, pa je mala šansa za ogrebotine/oštećenja osim oko tog USB porta.
 
To grebanje zavisi kako ga ko stavlja... Mora se paziti inače će sigurno doći do toga...

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ja ne vidim oštećenja oko USB porta. Nemam drugi tel u blizini, gledaću da slikam ovih dana.
Telefon je kod mene četiri ipo meseca.
 
Ni ja ne mogu sada da uslikam i isto ne vidim nikakva ostecenja, imam telefon mesec i po dana.
 
Ne vidim ni ja ostecenja, a i da bude ogrebotina ne smeta sve dok ne utice na rad. Svakako se ne vidi ispod maske.

Mrtva tema jer telefon radi odlicno, nema potrebe za otkljucavanjem BL-a nekoj promjeni ROMa, modifikaciji itd.



Sent from my AC2003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Drug uzeo Nord N10 5G i ja bukvalno ne mogu da verujem koliko je to loš telefon za pare, a stvarno ne pamtim da sam skoro neki telefon okarakterisao kao loš.

Čitao sam malo recenzije i video da nije baš prošao dobro i stvarno utisak jeste takav. Prva stvar ekran, bukvalno ne pamtim slabiji LCD na nekom telefonu, njemu na max osvetljenost izgleda kao na nekom Redmi Note telefonu kada je na 60-70%.

Drugo ne pamtim slabiju i lošiju vibraciju na nekom telefonu, deluje toliko slabašno i neuverljivo kao da je vibracioni motor u nekom polumrtvom stanju.

Treće otisak prsta ima brzinu kao oni prvi koji su se pojavili na prvim telefonima, on ga pipne i lagano primetiš da je potrebno vreme da ga probudi.

I na sve to telefon je verovatno sa najjadnijom podrškom ikada jer je na Androidu 10, sledi mu 11, i to je to, nema više.

I sve to je platio 315e čini mi se, on je hteo da reklamira zbog vibracije jer je mislio da motor ne radi kako bi trebalo dok nije pročitao da je to prosto tako.

Čak su i izbacili onaj slajder za ton da bi uštedili.

Tako da ako iko razmatra ili bude razmatrao N10 5G moj savet je da ga zaobiđe u širokom luku.
 
Nazad
Vrh Dno