Šta je novo?

Xbox One ili čekati novi

srdjan_r

Čuven
Učlanjen(a)
16.07.2003
Poruke
382
Poena
620
Zdravo,

nisam siguran da li da je pravi forum za temu.
Hoću da kupim sinu nov Xbox. Već ima 360 ali bi da pređe na novi.
U dilemi sam da li da kupim Xbox One ili sačekam novu generaciju budući da se igra na 1080p tv-u na 60Hz-a.

hvala
 
Zdravo,

nisam siguran da li da je pravi forum za temu.
Hoću da kupim sinu nov Xbox. Već ima 360 ali bi da pređe na novi.
U dilemi sam da li da kupim Xbox One ili sačekam novu generaciju budući da se igra na 1080p tv-u na 60Hz-a.

hvala
Ja bih se strpio jos par meseci.
Osim ako ste u mogucnosti da uzmete one s ili one x pa posle prodati i zameniti. Samo je malo teze kod nas prodati xbox one. Ja sam 2x prodao svoj one x, bukvalno nov. To je bilo jedva. Kad sam menjao ps4, uzimao novije verzije. Prodavao kao od sale.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ne vidim poentu za novu generaciju i HD tv, plus kostace duplo vise.

Uzmite X, mislim da necete pogresiti.
 
Ja mislim da je najbolje, ako već hoćeš da kupiš sinu (novu) konzolu, da se strpiš i kupiš "PlayStation 5"


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Playstation otpada. Ne želi ga. :)
Uglavnom koliko vidim najbolja varijnata koja će potrajati je Xbox X 1TB.

Isplati li se uzimati game pass ili kupovati igre na diskovima?
 
Onda uradi kako dete kaže...
Mi smo ionako u tim pričama sporedne uloge...[emoji846]

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
gamepass je odlicna stvar dok se cekaju igre da spadnu cene sto na store sto na diskovima (ovo drugo nisam zapravo nikad video)
 
Novi nece izaci do kraja godine a onda ce proci jos vremena dok se ne pojave neke igre. Bolje je kupiti aktuelan, a najbolje kupiti PS4, ima daleko bolje igre.
 
Gamepass se isplati. Sto se kupovine tiče, polovan xbox x je verovatno najbolja kupovina.
 
Slažem se sa predlogom da se uzme polovan xbox. Pa uplati Game pass, I'ma tu da se igra svega. Pritom, može da se gradi biblioteka, sve što kupiš će raditi i na Series X kad se uzme.
Inače, trenutno je i velika rasprodaja igara, traje još 10 dana.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Možeš naći i dosta povoljnije polovan XB1 X, ima ga već od 270€ i to sa par igara, a možda možeš i da spustiš koji evro bez njih. Ova generacija je prilično ok tako da ne bi trebalo biti problema čak ni za modele koji nemaju garanciju. Za 350€ apsolutno nov mora biti.
 
Za 350 evra, malo preko imas u radnji na G nov xbox one x sa dve godine garancije legalne
 
8 hiljada dinara je to malo preko. Pritom i ta domaća garancija nije med i mleko sa reklamacijama.
 
Nazad
Vrh Dno