Šta je novo?

Apple Pay Srbija

Ne radi, ja probao više puta.
 
Javi kada aktiviraš Apple Pay [emoji106]

Aktivirao danas i na telefonu i na satu. Nisam jos placao ali cu ici neku zvaku da pazarim[emoji23][emoji23].

Jel imaju oni neku deviznu samo za placanja preko interneta? Devizni sto sam otvorio mi je glavni pa ne bi njega vezivao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možeš onu Intesa internet karticu ali ja za te svrhe koristim onu Visa Classic debit.
 
Nemam rezervni devizni( kad ugasim racun u Sber) pa sam zato mislio razdvojiti. To se dodatno placa ili samo trazim? Izvini sto te smaram ali ti ,izgleda, radis u nekoj banci pa znas sve[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Otvori ovu Intesa internet karticu. Mislim da je free. Uplatiš kolilo ti treba i ćao.
 
Internet kartica se placa.

Izvadi visa classic debit uz EUR racun (nikako u drugoj valuti).
 
Ma to imam ali sam rekao zasto bi nesto odvojeno. Placa se 800 sin jednokratno na 2g vazi. Ako si u drugih 12 meseci koristio karticu, tj bilo je transfera, obnavlja se automatski i nema nikakvih troskova. Zvao call centar u nadi da cu moci online da podnesem jer bi ovo bio treci put da idem u banku. Ne znaju ni oni bas gde udaraju jer , dok sam dizao dinarske kartice, stize poruka da mogu i deviznu, koju sam podneo 5 dana kasnije. Kaze devojka nije to jos stiglo, sva sreca pa nisam isao samo zbog toga.
Pored mene dekica, njemu ie stigla Dina i pin za Visu ali ne i Visa[emoji1787][emoji1787][emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja napokon uspeo da povezem Apple Store Payment sa fake USA Paypal nalogom gde mi je vezana Prepaid kombank kartica.

Napokon ne moram da kupujem vise kredite sa amazona da bi platio nesto na app store ili placao mesecno ovaj iCloud.

Apple nalog mi je inace na USA.
 
Gift card si mogao da kupis direktno na apple sajtu ili kroz apple store app. iCloud moze da bude na nasem nalogu :)
 
Ja koristim Srpski primarno, lakse je jer nema vratolomija oko placanja, a USA imam rezervni za aplikacije koje fale kod nas.
 
https://www.raiffeisenbank.rs/wp-content/uploads/OUDC-FL-01-2021_17.02.2021..pdf

Od 17.2 najverovatnije Apple Pay podrška i za Raiffeisen MasterCard.

075b4c1d0e21c6eedb94fba62446af67.jpg
 
To su sjajne vesti ako bude i MasterCard podrske jer sam već planirao da menjam moju MasterCard karticu zbog toga.
 
Neko je pisao ovde da bi Unicredit trebalo u martu da startuje. E sad, to moze da bude i na kraju meseca.
 
Zadnja info koju ja imam je da jos analiziraju u vezi Apple Pay-a. Sta analiziraju nemam pojma. Sada im je prioritet IPS skeniraj QR code nacin placanja. To bi trebali uskoro da omoguce.
 
Ja sam očekivao IPS skeniraj QR krajem februara/1. marta, ali još nema.
 
Zvao sam korisnički servis unicredit banke da pitam za apple pay. Odgovorili su mi da nemaju tacnu informaciju, ali kao da pozovem za mesec-dva ili da pratim obavestenja na sajtu. Čini mi se da neće biti uskoro.
 
Stalno dobijam ovu sms poruku, ne znam sta znaci? Kakav token?
 

Prilozi

  • 41D61314-693A-4F7C-985A-38FD328F8B18.jpeg
    41D61314-693A-4F7C-985A-38FD328F8B18.jpeg
    89.7 KB · Pregleda: 20
U kojoj banci bi bilo najpovoljnije otvoriti dinarski racun (da nije uslov prebacivanje plate) + kartica (viza ili MC) za koriscenhe Apple Pay-a?
 
Pa nemas puno opcija, RF, pro kredit, Otp, Intesa. Mislim da nema ni jedna vise.
 
U Intesa platni račun je 195 plus dobiješ Visu gratis. Bice nekih promena od, mislim, 01.06. mesečna naknada biće 220 din, ne znam da l će tada karticu da rade besplatno
 
Da, u Intesi moze da se uzme i kreditna MC kojom bi moglo da se placa i u inostranstvu. Odrzavanje je 200 dinara mesecno.

Da li Intesa salje sms-ove (ako DA, kolko kostaju?) ili notifikacije o placanju preko Apple Pay-a?
 
Nazad
Vrh Dno