Šta je novo?

Apple Pay Srbija

Koja su iskustva Raiffeisen korisnika, da li mogu da se dodaju kartice ako mi je region USA, i da lo regulare radi placanje?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Moze. Eventualno treba da promenis na Srbiju da dodas, ali mozes vratiti posle na US.
 
Ne region od app store nego region telefona sto je u settings.
2912aa2deddf5de86136b32e32d81ac3.jpg
 
Nemoras... ja drzim US region zbog apple newsa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ah lepo iskustvo :) Dodao danas karticu bez problema, i vec poceo da placam, sve radi beprekorno.
Steta ne mogu da koristim na app store, vidim da cu sledece godine ako je sve u *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* da predjem na region Serbia.
 
Napravis jos jedan Apple ID, a primarni migriras na Srb
 
Primarni za iCloud i aplikacije koje imaju u Srb store. A taj drugi samo za app koje nema.
 
Evo da javim,
uspešno dodao Mastercard OTP Srbija u Wallet, izvršio plaćanje u lokalnoj prodavnici... sve radi...


Pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci i otp je uspesno uveo Apple Pay?
Nikakve nove info na sajtu.
 
Poslednja izmena:
Čekajući Godoa (Intesa).
 
I feel ya' bro'.
 
A jel ima neki zvanican info od intese? Ili samo oni koji su pitali pa pola njih dobilo odgovore da rade / ne rade na apple pay.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Do kraja godine se suska ili pocetak 2021.
 
Nezvanično oktobar / novembar 2020 prema jednom izvoru a prema drugom početak 2021. Navodno se čeka prelazak na novu digitalnu mobilnu platformu istu onu koju koristi i Intesa Sanpaolo grupacija. Nova iOS app bi trebalo da bude ista kao i PBZ iOS app pa je možete skinuti da pogledate kako izgleda. U svakom slučaju će biti Apple Pay-a u Intesi ali kao što smo već navikli Intesa mora biti ili poslednja ili među poslednjima koja uvodi nešto što drugi već imaju.
 
Poslednja izmena:
Kada se mobi banka prebaci na apple pay onda definitivno uzimam iPhone [emoji23]

Sent from my SM-T720 using Tapatalk
 
Cekam Sber ali nisam optimista. Cini mi se da cu preci u OTP.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sber trenutno ne planira uvođenje Apple Pay-a.
 
Poslednja izmena:
Kad smo vec kod toga, ne vidim da iko spominje Erste banku, zna li se nesto o njima?
 
Što se Erste banke tiče narednih godinu dana neće sigurno.

Ako još neka banka bude uvodila Apple Pay to će biti do kraja ove ili početkom sledeće godine Intesa i UniCredit. Postoji mogućnost da i Eurobanka i CrediAgricole isto uvedu ali eventualno sledeće godine.
 
Poslednja izmena:
A to su sve informacije iz pouzdanih izvora? Jedino za RF smo bili sigurni kada je izasao Terms... proCredit tek nakon sto je MC objavio dan pred lansiranje. A za OTP kada su objavili “uskoro”.

Sve ostalo su nagadjanja. Osim za komercijalnu iz koje su rekli da ne planiraju uvodjenje.
 
Nisu nagađanja...informacije se dobijaji na različite načine...bilo kako bilo Apple Pay sigurno skoro neće uvesti : Komercijalna, Direktna, Mobi, mts, Addiko, Sber, AIK, Halk, NLB, Vojvođanska, Erste i Poštanska.

ProCredit je banka za koju skoro niko i ne zna da postoji. Uvođenje Apple Pay-a je bio način da malo skrenu pažnju na sebe ali mislim da je to kratkoročno.

Najrealnije i najverovatnije još dve banke uvode Apple Pay (Intesa i UniCredit) i to će biti to.
 
Poslednja izmena:
Kako se na Iphone-u koji nema touch id, već face id potvrđuje transakcija kad se nosi zaštitna maska?
 
Poslednja izmena:
Pinom koji je posavljen za otkljucavanje uredjaja.
Danas sam 2 puta tako platio. Zaboravim da imam masku :)
Screenshot 2020-08-03 at 21.56.14.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno