Šta je novo?

Apple Pay Srbija

RFB, sa telefona radi ali je zaglavio prilikom dodavanja na watch... morao da ubijem aplikaciju. Kako se naknadno salje kartica na sat?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edit: zaboraviye, dodajte se preko watch aplikacije...
 
Poslednja izmena:
Isklj/uklj wallet kroz Wach app
 
0bbd7c54b6fb59d1b37eed491fe611ef.jpg
 
Generalno sta ocekujete od odgovora. Da napisu nece? :D


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Pa.... :D od kolega iz Nemacke cujem da pojedine banke kod njih nemaju ApplePay. Ne znam zasto, kako, da li su to uopste relevantne banke na trzistu...

Sigurno je da ce i Inesa dobiti, a dotle cu da koristim priliku da zezam kolege koji su tamo otisli iz RFB-a :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel probao neko da kupi nesto,cips,zvake?
Trebao sam odmah da idem u Raiffeisen a ne u Komercijalnu[emoji36] valjda ce i oni ovo dodati.
075d570f3e835ab940d9ce942fa6dea6.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas sam sve placao satom :) juce sam bio u apoteci, na ict220 uredaju blokirao ga, samo izbacio zvezdicu na displeju i ceo zaglavio :D nije mi se dogadjalo posle toga...

Pitanje: sta placate na MacOSu sa apple payom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije trol pitanje, samo me zanima jer mi do sada nikada nije bas bas trebala Apple Pay opcija, za sta vam je toliko ona komfornija od PayPal opcije ili samih kartica na sajtovima?
 
Ako si korisnik macOS, lakse je zato sto ne moras nista da ukucavas od podataka a sistem zastite podataka je dobar. Najlakse i najprakticnije koriscenje je kad si u njihovom sistemu i sa telefonom, racunarom i satom koji su lepo sinhronizovani :)
 
Nije trol pitanje, samo me zanima jer mi do sada nikada nije bas bas trebala Apple Pay opcija, za sta vam je toliko ona komfornija od PayPal opcije ili samih kartica na sajtovima?

Od kad su pustili apple pay, karticu nisam izvadio iz novcanika, iskljucivo satom [emoji846]

Nije online placanje, ali ionako mnogo cesce koristim kartice po prodavnicama nego sto kupujem nesto online


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije trol pitanje, samo me zanima jer mi do sada nikada nije bas bas trebala Apple Pay opcija, za sta vam je toliko ona komfornija od PayPal opcije ili samih kartica na sajtovima?
za online ni ne kortistim, koristim za kupovinu u prodavnici.
vozim bajs i sad nosim samo telefon, ne trebaju mi kartice. stanem, uzmem nesto i platim telefonom.
 
Da li kartica i placanje rade bez sima? Sad razmialjam, pa nije mu potrebna konekcija na net za nfc...
 
Poslednja izmena:
Ja sam jednom u Americi platio bez signala mobilne mreže. Podatak o uplati se čuva na telefonu i prosleđuje banci kad dobiješ signal.
 
Token se cuva na secure elementu (parce elektronike u telefonu) i ne moras da imas konekciju pri placanju.
 
Opa, nisam znao da je bas TOLIKO pogodno kada si van kuce. Okej, probacu i ja :)
 
Samo jos da postane praksa da moze da se doda baksis na racun i kod nas i necu morati da nosim novcanik :)
 
Ima ta opcija implementirana već, ali je ogroman problem kako to knjigovodstveno pravdati.
Znam da sam ja hteo nekoliko puta tako u nekom kafiću da sredim, ali su mi to naveli kao razlog zašto ne može.
 
Nije problem knigovodstveno - samo na to moraju da plate poreze i doprinose...
 
Dal ću morati da menjam banku zbog ovoga :D
 
Ja bih sacekao jos malo,meni nije bas toliko bitan razlog da bih menjao banku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iz Intese sam dobio odgovor da se radi na uvodjenju navedene funkcionalnosti. [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Steta,ja cu i dalje cekati. [emoji27] Mozda do tada bude zvanicno AW na prodaju kod nas pa nas zadesi da u isto vreme i Kombank uvede ApplePay.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma i ja sam na cekanju 12 meseci, dok ne regulistem komercijalnu banku :D

U medjuvremenu sam otvorio racun, u Raiffeisen banci, obzirom da tamo imam devizni racun za ino placanja i onaj njihov Visa web kredit sa karticom, tako da mi nije bio problem da otvorim tekuci kod njih.
 
Koja su iskustva Raiffeisen korisnika, da li mogu da se dodaju kartice ako mi je region USA, i da lo regulare radi placanje?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Steta,ja cu i dalje cekati. [emoji27] Mozda do tada bude zvanicno AW na prodaju kod nas pa nas zadesi da u isto vreme i Kombank uvede ApplePay.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kakve veze ima AW i kombank?
 
Nazad
Vrh Dno