Šta je novo?

Apple Pay Srbija

wifininja

Cenjen
Učlanjen(a)
21.01.2019
Poruke
824
Poena
115
Korisnici VISA debitnih i/ili VISA kreditnih kartica Raiffeisen banke mogu probati da ih dodaju u Wallet ali pre toga moraju promeniti region iPhone-a na USA. Ni tada neće raditi Apple Pay ali videće nešto vrlo zanimljivo [emoji6]

Pominje se datum 15.6.2020 !!!

Da li je to datum kada će Raiffeisen banka konačno svojim klijentima ponuditi Apple Pay uslugu?

8931a91108b8d226970979e53cc000c5.jpg


ade1628d10b36105c5c035fb1fee5cf3.jpg



469abffe34b37deccac2546659d00dfe.jpg
 
Izgleda i da OTP uskoro uvodi Apple Pay. U CG je upravo OTP (Crnogorska komercijalna banka) prva uvela Apple Pay pa je i za očekivati da OTP među prvim bankama u Srbiji uvede Apple Pay.
 
Poslednja izmena:
Ja se smorih kad saznah da AIK neće skoro... a baš da menjam banku....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izgleda i da OTP uskoro uvodi Apple Pay. U CG je upravo OTP (Crnogorska komercijalna banka) prva uvela Apple Pay pa je i za očekivati da OTP među prvim bankama u Srbiji uvede Apple Pay.

Jeli ovo proverena informacija?
Zna li se neki vremenski okvir?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne zna se jos uvek vremenski okvir. U terms and conditions za Raiff se pominje 15.6.
 
Dojava direktno iz Revolut. Nema od Srbije ništa. Nemaju uopšte plan za naše tržište.

Sent from my SM-T720 using Tapatalk
 
@f4bles Misliš nema ništa od Apple Pay-a u Srbiji ili nema ništa od Revolut-a u Srbiji?
 
Apple Pay samo što nije...a ovo za Revolut nije ni čudo..oni samo i dozvoljavaju registraciju unutar EU zone.
 
Ja sam danas uzeo njihovu Visa debit i pokusao da je dodam ali nije podrzana jos, cak ni ne izbaci one uslove koriscenja...
 
Koji region si stavio na iPhone? Meni su izlazili Terms and Conditions kada stavim na USA region.
 
Poslednja izmena:
Da li Apple pay funkcionise na svim POS terminalima koji imaju contactless placanje?
 
Funkcioniše 100% na svim POS terminalima na kojima je omogućeno NFC plaćanje a takvi su u glavnom svi. Dok sam koristio boonpayment a kasnije i Monese nije mi se desilo ni jednom da mi POS odbije transakciju a plaćao sam svuda : NIS, DIS, Aman, Maxi, IDEA, McDonalds...
 
Poslednja izmena:
Onda je verovatno zbog toga što ti je nova kartica.
 
US region naravno, probao.

Nove izdate kartice kod pojedinih banaka po difoltu nisu aktivne na svim kanalima. Prvo bi trebalo da podigneš novac sa bankomata, sačekaš da se izvrši kliring te rezervacije, potom izvršiš plaćanje na pos terminalu i da prođe taj kliring pa tek onda će kartica moći da ide za online plaćanja.
 
Intezu? Nisu bili u rumors. A bice da zadnji uvedu
 
U walletu je raiffeisen uz procredit dostupan za dodavanje.
 
Jedno pitanje, ako kod nas u BIH uvedu apple pay jednog lijepog dana i ako banke krenu sa implementacijom. Da li regija mora biti podešena na BIH ili može ostati na USA?
 
Dal će biti Komercijalne banke u ovome?
 
Sumnjam. Kombank je kupio NLB. Sad gledam u sloveniji NLB nije podrzan, nema ga na listi. A vidim imaju NLB Pay app koji koristis za placanje telefonom :D



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Raiffeisen banka je od jutros takodje krenula sa ApplePay.
 
Nazad
Vrh Dno