Šta je novo?

Apple Pay Srbija

Zato je watch zakon.

Od kako sam aktivirao  Pay ne znam gde mi je kartica
 
Jel svi apple watch satovi (3,4,5) imaju opciju apple pay?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
da li je neko pokusao kupovinu na Apple sajtu kroz safari? dodao sam dve kartice, ni jedna ne prolazi... pokusao i Virtuon da upisem direktno, nece ni tako...

ne znam da li do naloga, US nalog, US shipping address, RFB Srbija :)
 
Ne prolaze nase kartice...

Samo nekako prodje kupovina gift credit za AppStore/iTunes
 
Hvala, mislio sam da su to promenili... na kraju sam opet kupio sa amazona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel probao neko Apple Cash opciju, radi li sa aktiviranim Pay-em?
 
Mozda nije pravo mesto, al verujem da znate odgovor... placam vec icloud nasom karticom i tu nemam problem, medjutim koristio bih apple tv+, ali za to moram da predjem na US store. Kako da placam u tom slucaju? Paypal sa rs karticom nece da mi prodje iako sam nalog otvorio na US.
 
Kupis gift karticu koristeci Apple Store aplikaciju, ili gde vec zelis, i dopunis kredit na US nalogu.
 
Mozda nije pravo mesto, al verujem da znate odgovor... placam vec icloud nasom karticom i tu nemam problem, medjutim koristio bih apple tv+, ali za to moram da predjem na US store. Kako da placam u tom slucaju? Paypal sa rs karticom nece da mi prodje iako sam nalog otvorio na US.

Nemoj da me držiš za reč pošto ih ne koristim, ali mislim da Apple news i Apple TV zahtevaju i da se region promeni na United States, a nisam siguran ni tad dal će raditi...
Sa Apple music i kupovinom prostora na iCloudu nema tih problema...
 
Apple news-u treba samo USA region.
 
Za Apple pay, koliko kartica može da se registruje, jedna ili više pa se pri plaćanju bira ili ....?
 
Može više. Default kartica iskače prva, a druge mogu da se odaberu u toku procesa.
 
Ma ne interesuju me drugi, samo Sber[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Onda ćeš se načekati i to dosta a možda i džaba čekaš.
 
Merkam vec neko vreme OTP ali mi smetaju te dzukacke fore nekih banak da se placa odrzavanje kreditne kartice a OTP spada u tu grupu. Mislim da cu i to sazvakati pa ipak preci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To sad nagadjate za 02.12. ili je stvarno neki jaci info?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nije ti dobar link.
Pozdrav
P.S. Sad jeste :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno