Šta je novo?

Mis za 50-60e

krele90

Slavan
Učlanjen(a)
24.12.2010
Poruke
1,706
Poena
210
Moj legendarni Logitech G500 crkava, samo odjednom ne reaguje oa ga moram istekati iz USB porta i opet ustekati i posle radi opet na neko neodređeno vreme. Pretpostavljam da crkava posle 12-13 godina :D
Treba mi neki dugovečni mis sa obicnog korisnika za svaki dan, povremen gejminng takodje.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
40-50e Kingston Hx Pulsefire Fps i Surge.
60-70e Razer Deathadder Elite i Logitech G502 Hero.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne trebaju mi oni sa gomilom dodatnih dugmica kao ni sa ogromnim DPI, dolaze u obzir i bežični i žični, mada bi pre isao na bežični :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
G403.

Ako nije neki hardcore gaming mozda i Intellimouse Classic, vrnunski mis u svakom pogledu, sa nesto losijim senzorom.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bavim se grafickim dizajnom, potrebna mi je preciznost pre svega ali bitna mi je i ergonomija i dizajn, ne igram igrice.
Nisam gledao nista sem Logija, jer bas dugo nisam kupovao mis pa nisam u toku sa ostalim priozvodjacima.

MX Master 3 je oko 100e, vredi li razlike?
 
Poslednja izmena:
po meni je dark core trt mrt se alternativa čak i mx masteru,jedini pravi benefiti su baterija i skrol (iako je i na corsu odličan).vredi razmisliti ako ti je i 70e skupo,za 100e je no brainer tek,dva ova uzmeš po ceni jednog...znam da zvučim kao zilot,ali zaista su počistili konkurenciju.
 
Ja trenutno koristim onaj rapoo što je pola foruma onomad kupilo na joybuyu za 20ak € :D I zadovoljan sam generalno, baterija je dobra. Međutim skrol je počeo da šlajfuje. Da l' mu je to normalno vremenom ili je od pritiskanja jer tako često otvaram nove tabove, ne znam. Otvarao sam ga i kao malo popravio stanje žvakom i toalet papirom :D. U svakom slučaju to rešenje je bilo samo privremeno i sad merkam nešto novo. Koji je tačno taj trt mrt? :D Baš taj što ima se u nazivu ili može i ovaj sa pro? Vidim da su oba 50€. Ustvari ne, pro je 50 a se 70?
 
Poslednja izmena:
Da ali meni recimo taj Corsair Dark Core nije dobro legao na ruku, mis je odlican ali dzaba kad mi se desavaju tikovi da bez razloga kliknem desni klik, mozda je period navikavanja malo duzi ali ja sam odustao posle tri dana i stavio ga u oglase, a kao zamenu sam uzeo G402 i nisam pogrešio, ovaj mi odlicno lezi u ruci i prezadovoljan sam, a i cenovno su egal.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
meni je neuporedivo bolji,da ne pišem da meni baš featuresi na trt mrt odgovaraju,to sam više puta rekao i po tome miš nema alternativu...

mislim na oba SE i pro i običan jer bih ipak uzeo sa bežičim punjenjem,iako možda nećeš sad koristiti,ovako nisi sveden na port i kabal pa ako bi nešto bilo konektoru imaš altenativu,a QI punjača k'o pljeve po oglasima,bukvalno za tepsiju ribe...razlike koliko znam su kozmetičke,tj pro SE je noviji i nema sniper buton ali bolje rešen back i forward.pro SE je bio isključivo 40e pa sad 50e kod ovih na kp,izvor je mislim ipon.hu ali nisam se detaljno bavio.
 
Nazad
Vrh Dno