Šta je novo?

Povezivanje aktivnih KRK zvučnika sa smart TV

entry level, a sto za dac mora zvucnike od preko 1000eur?
samo basa, elektronska muzika nema visoke tonove?
krsten kabal isto kako dac od 100eur? valjda i kabal mora da bude od 100eur? :D

te krk su bolji od microlaba, edifiera, logitecha...
tako da neki dac do 100eur nece biti bacanje novca

ovoj je sa G2 a on ima G1
9s3uvjc.png
 
OK da sumiram, ako bih išao samo na povezivanje sa kablovima, što bi bilo jeftinije, ide preko izlaza za slušalice. I to sam već uradio jer sam imao neke kineske kabliće za to, i isporbao sam i radi bez problema. Možda jedino da nabavim malo kvalitetnije kablove sa boljim čičevima a ne ove najjeftinije koje imam, možda to bude solidno.
I ima ova druga varijanta Audio izlaza, Coaxial, da se poveže na DAC, a onda DAC sa unbalanced RCA na KRK zvučnicima. OK, da li bi stvarno onda dobio nešto ako bih išao preko Coaxial audio izlaza. Ili je efekat sličan samo sa malo kvalitetnijim kablovima preko izlaza za slušalice? Vidim da se tu baš dva sagovornika ne slažu oko toga. A zaista, izbor DAC-a za mene je problem, jer nemam pojma koji bi opravdao investiranje. Nešto još sam malo u dilemi. Preko slušalica je stvarno jednostavno povezivanje, ali da li bi osetio dosta bolji zvuk preko DAC? Hmmm, eto to mi je mala dilema, onako iskreno. Pošto imam dva suprostavljena mišljenja. ???
 
Poslednja izmena:
Nemoj bacati pare, kada budes imao normalan izvor onda se cimaj sa kablovima i dakovima.
 
entry level, a sto za dac mora zvucnike od preko 1000eur?
samo basa, elektronska muzika nema visoke tonove?
krsten kabal isto kako dac od 100eur? valjda i kabal mora da bude od 100eur? :D

te krk su bolji od microlaba, edifiera, logitecha...
tako da neki dac do 100eur nece biti bacanje novca

ovoj je sa G2 a on ima G1
9s3uvjc.png

si ti merio ili iskopirao sa krk-ovog sajta?to je osmica,drugar,zakoni fizike ne mogu da se prevare...ovo ostalo kao i ostali gicači sa teme pojma nemam niti o čemu pričate,niti sam išta rekao od toga što pišete da sam rekao,tako da ono,dalja diskusija je em uzaludna em nema veze sa temom.
 
Nazad
Vrh Dno