Šta je novo?

NiceHash Miner

Postoje li neki "specijalni", da ne kažem "najbolji" drajveri za AMD karte na QuickMiner, ili je dovoljno da stavim poslednje, tj. najnovije?!
 
Ja uzeh danas opet da probam NiceHash miner posle 2 god. Testiram na racunaru sa 1 rx 6800 xt grafickom, pa cu verovatno i rigove prebaciti sve kada vidim sta i kako radi. Instalirao sam sve plugin-ove, pustio benchmark i sve istestirao. Ovaj "KAWPOW" algoritam mi pravi probleme, treba da podesavam karticu, a nikako nemam vremena, tako da sam iskljucio taj algoritam, a sve dr. ostavio i za sada graficka radi na istim podesavanjima kao sto sam bio podesio za kopanje ETH-ETC-a sa feniks minerom.
Edit:
Drajveri su novi 22.5.1
 
Nicehash je uvek bio lom od minera ili programa za rudarenje, i meni pravi problem kod kawpow.
Ali kad nema bolje, moracemo na NH👍😑
 
Nema to veze sa NiceHash toliko.
Jednostavno je KawPaw previse zahtevan algoritam, zahteva veliki OC, mnogo trosi struje i karte se greju,
Mora bas bas dobro da se istestira svaka karta i nadju optimalne vrednosti.

Ja stvarno ne znam kako NiceHash moze da menja stalno algoritme, kad su za svaki potrebna posebna podesavanja karti... Ne mozes da stavis core i mem kao za ETH i da sa tim kopas Neoxu ili Raven.
 
Nema to veze sa NiceHash toliko.
Jednostavno je KawPaw previse zahtevan algoritam, zahteva veliki OC, mnogo trosi struje i karte se greju,
Mora bas bas dobro da se istestira svaka karta i nadju optimalne vrednosti.

Ja stvarno ne znam kako NiceHash moze da menja stalno algoritme, kad su za svaki potrebna posebna podesavanja karti... Ne mozes da stavis core i mem kao za ETH i da sa tim kopas Neoxu ili Raven.
Mozes rucno da podesis clockove.
U tab-u benchmark, klik na strelicu pored algoritma
 
Prebacio sam dva riga na NiceHash, sa RX5700gt, jedan kopa i dalje DaggerHashimoto, a drugi KawPow, ali profit za oba 1,4€/dan?!
 
bolje gasite
nema sada nista isplatljivo

jedno pitanje za vas koji koristite "nice"hash jer ja sam stvarno out iz te price jos od 2018.
Koliko treba da iskopate 0,00x btc pa da bi vam odobrio prenos , tj da vas stvarno isplate ?
 
Prebacio sam dva riga na NiceHash, sa RX5700gt, jedan kopa i dalje DaggerHashimoto, a drugi KawPow, ali profit za oba 1,4€/dan?!
Po njihovom kalkulatoru, ako imas 2 RIG-a sa po 6 kartica bi trebalo da bude zarada oko 3.09 eur. na dan, trenutno.


1 nicehash.jpg
1 nicehash2.jpg
Pogledaj i ove slike i ako ti stoji ovo "Actual" kao na dr. slici klikni da ti promeni na "Local" kao na 1-voj slici da stoji ovo sto sam obelezio, mislim da tako realno prikazuje zaradu.

=======================================================

bolje gasite
nema sada nista isplatljivo

jedno pitanje za vas koji koristite "nice"hash jer ja sam stvarno out iz te price jos od 2018.
Koliko treba da iskopate 0,00x btc pa da bi vam odobrio prenos , tj da vas stvarno isplate ?
Minimum withdrawal amount is 0.0005 BTC.
 
Nazad
Vrh Dno