Šta je novo?

Koja i koliko DDR4 za gaming setup u 2020 i onward

onlyuros

Cenjen
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruke
19
Poena
155
Cao koliko koje ddr4 bi mi preporucili za upgrade mog gaming setupa? Mozda cak i za neki ryzen upgrade kasnije :)

Imam i5 7600K, GA-Z270XP-SLI maticnu, Asus Vega 56 i 2x4GB Geila

Jel 2x8 dovoljno ili da trazim 2x16? Na KP ima 2x8 i 2x16 modula koji kostaju isto, ne znam sta da gledam :D
 
Poslednja izmena:
16gb je komotno samo za igre,sem ako si ti u fazonu da ti je upaljen hrom sa 66542365 tabova simultano sa igrom što postaje jako popularno iz nekog meni nepoznatog razloga na forumu...ja bi čak,da sam na tvom mestu odložio kupovinu do tog rajzen apgrejda,tj sačekao 4tu generaciju a sad izakaj sve igre koje rade na ta 4 jezgra,tu ti je 8gb sasvim dovoljno.
 
16gb je komotno samo za igre,sem ako si ti u fazonu da ti je upaljen hrom sa 66542365 tabova simultano sa igrom što postaje jako popularno iz nekog meni nepoznatog razloga na forumu...ja bi čak,da sam na tvom mestu odložio kupovinu do tog rajzen apgrejda,tj sačekao 4tu generaciju a sad izakaj sve igre koje rade na ta 4 jezgra,tu ti je 8gb sasvim dovoljno.

Jel ima neka 2x8 za trenutni build da je dobra kupovina? Ryzen kad bude bude...
 
na tom intelu će bilo šta da ti radi,a za rajzen i dalje ide premium...imaš temu za ryzen i b die pa eventualno taj neki dil da ujuriš,2666 ali koja može da se klokuje.
 
Nazad
Vrh Dno