Šta je novo?

TV sa 5 godina garancije Tesla ili Hisense, 43 incha, 2020 godina.

free011

Poštovan
Učlanjen(a)
25.09.2017
Poruke
141
Poena
80
Pozdrav

Treba da kupim TV, prioritet je 5 godina garancije, trenutno to nude samo Tesla i Hisense.

Ne želim da ulažem mnogo novca za TV, do 30 hiljada, možda malo preko ako naletim na znatno bolji model.

Dijagonala ekrana oko 43 incha, ne može da se montira 49 incha TV fizički.

4K i Android nije potreban, dovoljno samo da ima YouTube, i da je slika OK.

Ako neko ima iskustva Tesla / Hisense i preporuku za model TVa, bilo bi super.

:)
 
Pozdrav

Treba da kupim TV, prioritet je 5 godina garancije, trenutno to nude samo Tesla i Hisense.

Ne želim da ulažem mnogo novca za TV, do 30 hiljada, možda malo preko ako naletim na znatno bolji model.

Dijagonala ekrana oko 43 incha, ne može da se montira 49 incha TV fizički.

4K i Android nije potreban, dovoljno samo da ima YouTube, i da je slika OK.

Ako neko ima iskustva Tesla / Hisense i preporuku za model TVa, bilo bi super.

:)

Ako hoćeš YouTube on mora onda biti smart ne mora to biti android a u tu tvoju cenu i onako se ne bi uklapo ni jedan model od 43 incha.Onda zbog tih dijagonala ekrana odmah otpiši Hisense zato što je njihov najftiniji smart tv tih dijagonala je minimum 35000 za gotovinu.Ako znači hoćeš YouTube onda ti ostaje za te pare samo Tesla sa linux OS pošto i on sa android OS za ekran tih dijagonala i sa najeftinijim modelom prelazi tu količinu para koju bi ti izdvojijo.
 
Ja sam platio Hisense 32 000 dinara, dijagonala 43". Garancija je tri godine, ali napravis nalog na njihovom sajtu i dobijes pet. Nema Android, nema Youtube, nije smart :D

Koliko znam Hisense je bivse Gorenje??

Nije los tv, slika je vrlo dobra. Cini mi se bolja nego na VOXu, dijagonale 40", koji je u dnevnoj kod roditelja.
 
Poslednja izmena:
Ne može 43" ispod 30000, našao sam model od 40" 40T319SFS za 25000. Malo je manji ekran al i to je Ok.

Razmišljao sam i tu varijantu običan TV + Android Box.

Da, Hisense je kupio Gorenje.
 
Ne može 43" ispod 30000, našao sam model od 40" 40T319SFS za 25000. Malo je manji ekran al i to je Ok.

Razmišljao sam i tu varijantu običan TV + Android Box.

Da, Hisense je kupio Gorenje.

Pogledaj na sajtu Tehn....ima trenutno na akciji 43 inča T319SF za 24500 i T319BF za 24000, sve sa po 5 godina garancije, doduše oni nisu smart pa jedino da im pridružiš android box.
 
Poslednja izmena:
Pronašao sam 43 inča T319SFS, za 28000, on ima YouTube, dodao bih jos nekoliko hiljada u odnosu na osnovni model.

Medjutim za model od 40" T319SFS Dinamički kontrast 5000:1, a za model od 43" Dinamički kontrast 1200:1.

Da li model od 40" ima bolju sliku?

Kupiću neki od ta dva, prošetaću do neke trgovine ako budu imali izložene televizore da vidim sliku...
 
Da ne otvaram novu temu, jel moze pomoc isto oko izbora TV-a.
Dakle u pitanju je TV za matorce, 43 dijagonale i eto bilo bi super ako bi imao YT.
Cenovni rang - prvo molim vas recite mi jel realna ova cena za 43T319BF da je on 25.000? Gde je mana?
I koji su TV bolji, HiSense ili Tesla, i da li u celoj ovoj prici ima potrebe gledati Samsung ili LG. Hvala unapred.
 
posle kacenja posta videh i da ga ima i za manje novce, jeste to sve povoljno za te novce ali siugrno da ima to sve neku manu.
Sto bih recimo dao 40tak hiljada za LG Model?
Dakle, nije bitan smart ali eto da bar ima YT
 
Nazad
Vrh Dno