Šta je novo?

Futrole i ostala zastita

Spigen neces naci sigurno, ja sam pretrazio ceo grad + internet, jedina opcija je narucivanje preko interneta, ja sam narucio iz Poljske, za par dana stiglo u Srbiju, a onda 3 nedelje stajalo na carini.
Našao sam dva modela spigena u jednoj radnji, za s20 plus, ali mi se ne sviđaju, a i vratio sam se na note 10 plus..

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Je l moze i meni linkove, da znam gde ima kad budem menjao tel.
 
Kakva su iskustva sa proizvodima Mobile Outfitersa?

Konkretno gledam onaj njihov Fusion Bumper... Jel to samo onaj obican bumper koji ide oko telefona, ili je kao regularna providna maska sa poledjinom?

Jel to oni posebno namestaju ili kupis i stavis sam kao i svaku drugu masku?
 
Kakva su iskustva sa proizvodima Mobile Outfitersa?

Konkretno gledam onaj njihov Fusion Bumper... Jel to samo onaj obican bumper koji ide oko telefona, ili je kao regularna providna maska sa poledjinom?

Jel to oni posebno namestaju ili kupis i stavis sam kao i svaku drugu masku?
Imam Clear Cotte preko ekrana. Meni odličan!, 10/10. Otključavanje ekrana nesmetano.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Za to znam da je generalno oke...

Nego ovaj bumper, deluje kao precenjena tpu maska, pa mi nije jasno jel vredi barem nesto.
 
Kakva su iskustva sa proizvodima Mobile Outfitersa?

Konkretno gledam onaj njihov Fusion Bumper... Jel to samo onaj obican bumper koji ide oko telefona, ili je kao regularna providna maska sa poledjinom?

Jel to oni posebno namestaju ili kupis i stavis sam kao i svaku drugu masku?
Imao sam MO na 7t pro ,super stiti samo se oseca pod prstom,nije tako glatko kao staklo ali preporuka u svakom slucaju. Od pada nece stititi sigurno
 
Da li neko zna za neku firmu da pravi potpuno providan silikon? Ali 99% providan, a ne belo providan itd...Ako tako nešto uopšte i može da se napravi

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Bije problem da menjam na mesec, dva
Samo da je providan

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Sta mislite i kakva su vam iskustva sa Spigen Rugged Armor? Trebao bi mi za samsung s21 ultra razmisljam o njoj pa me zanimaju iskustva, naravno, uopsteno ne konkretno za s21u. Hvala
 
To se sve razvuce vremenom i tel landara u njima.
1. Rhinoshield - ubjedljivo broj 1
2. Ringke fusion x - jeftinija varijanta
3. UAG
3. Dbrand Grip eventualno. Samo ako tel cesto ide u dzep ili iz dzepa pantalona (jeans itd), trebalo bi razmisliti o njemu, jer prilicno zapinje.
Vjerujem da ima jos jako kvalitetnih na fazon ovih.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno