Šta je novo?

Futrole i ostala zastita

Imam Nilkin super frost futrolu na RN8 Pro. Nije losa uopste. Zelim da ocistim aparat i futrolu zasebno ali ne mogu da je sklonim. Cvrst je materijal i mnogob tesko ide. Ima li neko savet? Bojim se da ne ostetim telefon.
 
^Neces ostetiti telefon, ali futrola bi mogla da pukne, kao meni. Onda sam presao na Spigen koji je dve klase iznad.
 
meni spigen se ofucao kroz mesec a super frosted preživeo težak udes sa slabijim posledicama.
 
Koristim pure flex za s20+, savršeno leži uz telefon, skoro je neprimetna i daje onaj premium osećaj u ruci. Sve preporuke
 
^Neces ostetiti telefon, ali futrola bi mogla da pukne, kao meni. Onda sam presao na Spigen koji je dve klase iznad.

A nema ni nedelju dana kako sam kupio i stavio na aparat. Pokusavao sam da skinem nece i nece. Neka bude jos malo, pa cu preci i ka na Spigen. Trebalo je odmah, ali nisam nasao.. Hvala.
 
nikad problem na 3 telefona,kontra ivica od one sa power i vol tasterima,brišem fon na cca dva dana.
 


drugi rezultat na ćjubu...meni to došlo prirodno,mislim nema baš puno drugih načina...
 


drugi rezultat na ćjubu...meni to došlo prirodno,mislim nema baš puno drugih načina...


Ma nema sanse, jedva da se odvoji malo. Bar kod mene. Jedino da se polomi. izgubih nerve. Kasnije cu.. Gledao sam ovaj video i sve sto sam uspeo da pronadjem na netu.
 
nemam pojma drug,ja imam na poku,imao na RN3,RN7,skidao sam na A3,mi9t,RN8p...ne sećam se najmanjeg problema,ikad.

da je tajt - tajt je,ali to je i cela poenta maske,kao rukavica je.jedino ako si prosuo nešto pa se ulepilo onda možeš da pustiš nešto da optereti fon,užari ga i onda bi trebalo da popusti.
 
nemam pojma drug,ja imam na poku,imao na RN3,RN7,skidao sam na A3,mi9t,RN8p...ne sećam se najmanjeg problema,ikad.

da je tajt - tajt je,ali to je i cela poenta maske,kao rukavica je.jedino ako si prosuo nešto pa se ulepilo onda možeš da pustiš nešto da optereti fon,užari ga i onda bi trebalo da popusti.

Uspeo sam iz milionitog pokusaja. Odvojio sam jedva malo donji levi ugao (donja stranica i sim stranica) telefona. Uvio sam cackalicu u pamucnu krpicu i metodom poluge, levu (sim) stranu, polako razdvajao masku i aparat nije moglo nesmetano da se otkloni maska. Nisam ostetio aparat ni masku. Ove maska je ludilo koliko je kruta i kako prianja na telefon.
 
Imal neka providna silikonska a da nece da pozuti posle par meseci?
 
Steta da tel sa lepom plavom poledjinom prikrivam sa nekom futrolom u boji
 
I ta nillkin požuti kao i ona obična, više puta lično probana
 
Najbolja maska koju sam ja koristio je Eiger North.
Oni prave samo jednu jedinu vrstu.

Slicna je, skoro ista Frosted Shieldu, s tim da je ova dvodelna.
Prvo se stavlja tanak gumirani sloj na ledja telefona a preko njega ide hard plastika koja je tekstura kao Frosted Shield.

Malo je deblja, ali mnogo kvalitetnija i naravno laksa i bezbednija za skidanje.
 
Ja sam za S20+ uzeo Nillkin Textured, odličan kvalitet, tanka a čvrsta, lepo leži na telefonu i u ruci. Volim te tanke futrole koje ne udebljavaju mnogo telefon, pre toga na N8 sam imao Cafele tanku.

Hteo sam da poručim sa AliExpressa MOFi sa leđima kao itison, ali ništa od toga dok ne prođe ovo ludilo oko virusa...
 
ja imam original mofi kao leather tekstura,okej je ali realno ni prići nillkinu.
 
Ta Mofi maska sa platnenom teksturom i nije nesto.
Taj tekstilni sloj je prelepljen preko plastike i toliko je tanak da vise lici na teksturiranu plastiku nego tkaninu.
Tacno se vidi da je imitacija onih fabric maski.
 
Pa ne znam šta da vam kažem, gledao sam kod @djpaan on ima za S9 tu MOFi, odlično izgleda i deluje kvalitetno

@ryzen, ima i "kopija" od par dolara, kao tepih, ali nije, nego neka imitacija, da nisi na to naleteo? Ove prave MOFi su po 8-9$.
 
moja je provereno original,njihov stor,žig pečat itd ali se vidi da je samo malo iznad onih od 300din po tržnim centrima...nillkin,baseus itd je ipak bar dve tri klase iznad.
 
S8 + Nillkin defender, meni dobitna kombinacija.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa ne znam šta da vam kažem, gledao sam kod @djpaan on ima za S9 tu MOFi, odlično izgleda i deluje kvalitetno

@ryzen, ima i "kopija" od par dolara, kao tepih, ali nije, nego neka imitacija, da nisi na to naleteo? Ove prave MOFi su po 8-9$.

Moze biti, posto znam da MOFI ima dobre recenzije, a meni stvarno bila neka koja je prejeftino delovala.

Nillkin Frosted Shield je meni medju najboljima, medjutim mnogo mi se vise svidjala kada je bila otvorena gore i dole, jer se lakse skidala. Bar ja ne mogu da je skinem bez da se preznojim.

Zato mi je drago sto sam otkrio ovu Eiger North, nema je bas za sve telefone, ali ima za dosta. Preko MobileFun izadje negde oko 1.500k, ali je maska koja traje koliko i telefon.

 
Jel ima neko preporuku za providnu masku za a3...po mogucstvu da je od mekseg materijala, ne volim one od tvrde plastike?
Do sad sam na proslim telefonima koristio nillkin nature i dobra je, ali je nema za mi a3.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel zna neko da li postoji radnja u Novom Sadu i okolini, a da prodaje spigen, ringke, uag, speck i sl. maske za s20 seriju? Reko možda ima neka radnja, a da nema sajt..

Sent from my S20+ using Tapatalk
 
Jel zna neko da li postoji radnja u Novom Sadu i okolini, a da prodaje spigen, ringke, uag, speck i sl. maske za s20 seriju? Reko možda ima neka radnja, a da nema sajt..

Sent from my S20+ using Tapatalk

Cini mi se da sam u decembru videla UAG maske u izlogu one radnjice na uglu Dunavske i Zmaj Jovine. Bas tacno na uglu.
 
Jel zna neko da li postoji radnja u Novom Sadu i okolini, a da prodaje spigen, ringke, uag, speck i sl. maske za s20 seriju? Reko možda ima neka radnja, a da nema sajt..

Sent from my S20+ using Tapatalk

Spigen neces naci sigurno, ja sam pretrazio ceo grad + internet, jedina opcija je narucivanje preko interneta, ja sam narucio iz Poljske, za par dana stiglo u Srbiju, a onda 3 nedelje stajalo na carini.
 
Nazad
Vrh Dno