Šta je novo?

Noviji mobilni ali sa manjim ekranom

Rusi

Slavan
Učlanjen(a)
06.01.2006
Poruke
2,031
Poena
390
Trazim za calete, ne znam sta da mu odaberem. Ima trenutno Samsung I8200 Galaxy S III mini gde je ekran 4". Hteo bi neki brzi, posto je ovaj bas spor i tek malo vec ekran. Nije bitna marka, da kamera bude ok.
 
Napisao sam sta je bitno. Da bude brz samo i ok kameru da ima, i da ne bude previse velik ekran od 4", do 4.5" maks. Kada sam mu pokazao od 5.2" ekran to mu je preveliko.


Pre bi nov uzeo.
 
Tražiš nemoguće jer nema dobre kupovine po tim kriterijumima. To jest ima polovnjaka po oglasima koji se uklapaju. Ali to su sve baš stari telefoni eksploatisani godinama poput dotičnog Galaxy S III, pa su u sličnom stanju.
Pazari mu prvi Ajfon SE ili ovaj novi.
 
Ja imam Mi9 SE, hteo sam P9 lite da mu poklonim koji je slican ali nece jer mu je prevelik kao i Mi9 SE. Ne bi kupio novi iPhone SE, skupo je dosta. Gledao bi polovan, stariji da mu uzmem.
 
Objasni caletu da nece naci nista a da je tako malo kao taj Samsung sto ima. Nece mu biti veliko malo veci ekran, to on samo misli, za dva dana ce se smejati u kakav je ekran gledao na Samsungu :)
ako ce naci polovno a da je android, nece nista mnogo promenuti jer ce i to raditi sporo, eventualno taj sony xz2 compact ali i to je pitanje u kakvom je stanju. Mozda je najbolja opcija iPhone SE ali sto noviji.
 
Poslednja izmena:
Možeš i ip8 oko 200+ e moze da se nadje ok primerak . Mali, jak, dobra kamera samo može da bude problem prelazak sa android na ios.
Poznavajući navike starijih, jer sam imao priliku i da ih teško menjaju. Lično sam ubeđujevao stariji osobu da predje sa stare nokie na android.
Skoro pričamo i kaže da je extra zadovoljan, a prvih mesec dana je hteo u više navrata da ga razbije.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Mi A3 je odličan fon ali sa specifičnim ekranom. Za mlađe i može da prođe. Ali starijim osobama mislim da bi samo predstavljao problem.
 
Ljudi stvarno preterujete sa potenciranjem tog ekrana kao problem.
Već sam pisao ekran na mom sadašnjem telefonu ima gustinu prikaza od preko 500ppi i poled, pa bih lako mogao da predjem na A3 i ništa mi ne bi smetalo.
Inače odlično vidim i to je očigledno individualne prirode, pa ne zato ne treba ljude dovoditi u zabludu da je ekran odvratan kada nije.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno