Šta je novo?

Miš 2000-3500

sanimare

Cenjen
Učlanjen(a)
16.09.2012
Poruke
186
Poena
170
Kupio bih neki miš, ne preterano skup, uvek sam kupovao između 2000-2500, nadam se da sad ima nešto bolje i izdržljivije u toj cenovnoj klasi, ako je isto ko pre nema veze, izdržaće to vreme kao i ostali.
Najnaruci trenutno koristim genius X-G510 ali ne radi skrol više dobro idem gore on na dole, levi klik nekad radi duplo i tako, nije više gejmerski.
Preporučite neki ili da čekam akciju. Gledao sam tipa https://pcpractic.rs/a4-tech-gejmer...a4-p85-opticki-5000dpi-simetrican-crna-3.html
Ne znam koliko je pouzdan sajt ali vidim da je jeftinij od Gigatrona gde sam planirao da kupim u radnji, ali nisam, razlika u ceni ima a da li ići kod drugih prodavaca pišite mi i to.
Naravno da bude sličan u ruci kao onaj koji sam naveo i poželjno laser, šta znam volim u vazduhu kad pomeram da mi odradi funkciju znači na 5 santima registruje šta radim, kad igram nešto dođe mi ono bitno.
Takođe da ima dobar ležaj sa strane u ruci i da je slične veličine. Što se tiče DPI stvarno ne znam šta za to da kažem, može da se vidi za taj što koristim, dal je bolje da imam 5000 i slično to stvarno ne znam šta da kažem.
Ja bih isprobao da može, sad su sve upakovani u kutijama i nema od toga ništa, zato i otvaram temu, da kupim nešto makar dupo bolje od ovoga ako ne i jače :)
Hvala svakome ko ima iskustva i podeli u temi.
 
U tom rangu Redragon Cobra M711 i A4Tech V7M

Malo iznad, Logitech G203.
 
Odgovara mom opisu (Logitech G203) ? Dosta koristim skrol na mišu, ostalo manje više kucanje.
 
Nazad
Vrh Dno