Šta je novo?

Dell S2719DC daisy chain

Ragnarok

Slavan
Učlanjen(a)
14.12.2007
Poruke
4,595
Poena
440
Pozdrav,
Kupio sam skoro Dell S2719DC (https://www.dell.com/en-us/shop/del...9dc/apd/210-aqpv/monitors-monitor-accessories) koji planiram da povezem na MBP 13" 2018 sa USB-type C kablom. Ovo mi je neophodno da bih mogao da punim laptop dok je povezan sa monitorom.

Potencijalno sam zainteresovan da kupim jos jedan koji bih zeleo da povezem preko daisy chaina da bih imao samo jedan kabl koji ide iz laptopa u jedan monitor koji bi onda bio povezan sa drugim preko daisy chaina. Medjutim, ne mogu online da nadjem da li ovaj monitor ima MST i da li bi ovaj setup radio.

Da li je neko imao iskustva sa ovim ili nekim slicnim monitorom i daisy chainom?
 
Pre ćeš naći odgovor na netu za taj konkretan model nego da ga ovde neko ima i koristi dchain...
Mogu da ti kažem da U serija ima i radi lepo.
 
pošto dell nije u stanju da da tu vrlo osnovnu informaciju,naruči ga onlajn i ako ne može prosto vrati kao neodgovarajuć.zapravo to je baš taj scenarij za koji je zakon i napisan...
 
Hvala vam na odgovorima. Problem i jeste sto specifikacije nigde nema. Nasao sam neki odgovor na Amazonu gde neko kaze da ne radi kako treba, ali van toga nista.
 
Koliko vidim kako radi daisy chain za usb-c i dalje je potreban displayport out port na monitoru, kao i za DP daisy chain. A ovaj ga nema.
 
Nazad
Vrh Dno