Šta je novo?

HONOR MagicBook 14 stiže u Srbiju

Kod mene jos uvek nista uzas od tehnomanije.
U subotu su mi poslali mail sa ugovorom na daljinu na datum 16.06 zvao ih oni se prave blesavi kao dobićete i laptop i sat sigurno , reko po kom osnovu ću dobiti sat kada ste napisali datum 16.06 a promocija do 13.06.
Sve u svemu ja još ništa nisam dobio

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Laptop je stigao, sva očekivanja ispunjena. I sat stigao, ide na doboš.
Pc Practic je druga stvar, ali pošto vidim da postoji tema o njima, tamo ću.
 
Evo malo detaljnijih utisaka: laptop je zaista mali i lagan, idealno kome treba nešto prenosivo, a upotrebljivo. Izrada na vrhunskom nivou uz jednu zamerku: malo se više klati ekran kad je laptop na drmusavoj podlozi, moooožda ali možda bi ta šarka mogla da predstavlja problem dugoročno ko koristi u malo ekstremnijim uslovima. Ostalo je vrhunsko i za ~60k nedostižno, uporedio sa dva laptopa kući (jedan ideapad lenovo u 50k klasi, drugi nešto jeftiniji). Ekran sasvim solidan, ostaje da se isproba na suncu, za unutra je i više nego dovoljno svetao, ne držim ga blizu maksimuma za sad. Tastatura odlična, ima osećaja u tasterima, koliko je to za laptop tastaturu moguće. Brzo i fino radi u svakodnevnom radu, testiraću sa nekim zahtevnijim Excel tabelama ovih dana, pa ćemo i to da vidimo. Otisak prsta je skoro pa instant, odlična stvarčica, super što se ustaljuje na jeftnijim laptopovima (ne mislim samo na ovaj). Puni se baš brzo i mali je punjač u odnosu na standardne cigle, zgodno za neku torbu ili manji ranac. Nema bloatware osim tog jednog programa.

Sve u svemu, samo mi boja smeta, poslali su mi srebrni umesto sivog. Ako je neko voljan trampiti njegov space gray, možemo da se dogovorimo (mada ne znam kome bi srebrni bio lepši :D).
 
Poslednja izmena:
I meni je stigao laptop ali bez sata narucen u Tehnomaniji juce ih zvao rekli da ce proveriti i javiti do danas , danas niko ne zove ja pozovem njih i naravno odgovor mozete samo podneti reklamaciju, na reklamacijama su bili ljubazni ali su i rekli da ne veruju da ce brzo biti resena. Tako da cu verovatno vratiti laptop ako za dva dana ne dobijem neki odgovor.
Jedno veoma veoma lose iskustvo posle 19 dana cekanja ostanes razocaran ko je kriv ne znam nadam se da ce mi @honor srbija ovde dati neki konkretan odgovor jer iz doticne prodavnice uopste nisu informisani
 
Je l space gray, zanima me da li te boje uopšte ima u Srbiji? Možda bih i ja vratio moj. Tj. sigurno bih, ali me ovi diletanti iz PC P. nerviraju, pa je s druge strane bolje da ćutim jer ko zna šta sve može da se desi.
 
Ja sam svuda gledao kada sam poručivao svuda je bila dostupna samo silver varijanta.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Isto, samo je kod ovih navodno bila siva, i naravno na kraju silver. Šta je tu je, pretpostavljam.

Nadam se da ćeš rešiti sa satom situaciju.
 
U predprodaji je samo silver varijanta bila aktuelna, i ja sam hteo drugu boju ali nije je bilo

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Ljudi, drugar narucio lap. U tehnomaniji. Stigao bez sata. Šta da radi? Vidim da ima još slučajeva. Naručio u pretprodaji, čekao isto dugo. I na kraju razočarenje. Isto mu niko ne odgovara.
 
Poslednja izmena:
Ja sam podneo reklamaciju ako do utorka ne dobijem sat vracam im laptop. Zvao sam ih ponovo danas i kazu da je kurir preuzeo posiljku tako da cekam , ali samo do utorka.
 
Ima li ovde nekog iz Honora koji može da interveniše u Tehnomaniji? Ortaku se sviđa laptop, ali bez sata nije toliko povoljan.
 
Proveravamo šta se dešava sa preorderima u Tehnomaniji, pa ćemo javiti čim dobijemo info.
 
Hvala.
 
Nisam bas pratio, po kojoj najnizoj ceni moze da se nadje kod nas?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Meni upravo stigao sat.


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Dobili smo odgovor od Tehnomanije, rečeno je da će danas licno kontaktirati sve kupce u preorderu i da će im satovi biti naknadno poslati.
 
To sam i ja provalio čini mi se kao da postoji neki bag sa tim osvetljenjem.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Bas bi bilo dobro da se ne gasi svetlo uopšte, ili makar da se produži interval

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Meni je veci problem sto ne pamti. evo palim laptop jutros ukljuci se Win upali tastaturu ali posle listanja na netu nece da je probudi iz tog sleep-a nego moram ponovo da je palim na dugme.
 
Dobili smo odgovor od Tehnomanije, rečeno je da će danas licno kontaktirati sve kupce u preorderu i da će im satovi biti naknadno poslati.

Evo prodje vise od mesec dana, a sat jos uvek ne dobih :( Niti su nas kontaktirali, niti ikakvog suvislog odgovora sa njihove strane do floskule tipa, strpljenja molim, ceka se od dobavljaca i sl.. Danas cak rekose da je narudzbina realizovana!!! Pa tek na moje podsecanje da se radilo o akciji, comp + sat, vratise se svojoj uobicajenoj prici, cekajte bice, samo sto nije.. Izgleda mi kao da je to za njih gotova prica i valjda se nadaju da ce nam dosaditi to jalovo zivkanje te odustanemo od sata.. Ima li jos ovakvih slucajeva i postojili li neki nacin, kakav mehanizam da se nateraju da ispostuju dogovoreno a ne ovako da nas zavlace iz nedelje u nedelju..? :( Mozda Vi iz Honora imate neki uticaj???
 
Poslednja izmena:
Proveravamo sa njima o čemu se radi, nadamo se da će se uskoro razrešiti problem.
 
Moj drugar dobio sat par dana po mom postu. Tehnomanija u pitanju.
 
Nazad
Vrh Dno