»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 10 od ukupno 10

Tema: HONOR MagicBook 14 stiže u Srbiju

Vendor official support Avatar korisnika Honor Srbija
        Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        112

HONOR MagicBook 14 stiže u Srbiju

HONOR je kod nas poznat pre svega po mobilnim telefonima i nosivim uređajima, a uskoro će naši korisnici imati prilike da se druže sa jednim drugačijim prenosnim uređajem - HONOR MagicBook.
        Svoj specifični pristup koji je u oblast pametnih telefona doneo brojne inovacije, Honor je rešio da primeni i na industriju laptopova, koja je po tom pitanju zaostajala za mobilnim uređajima.
        HONOR je uočio brojne prilike za unapređenje i razvio HONOR MagicBook 14 laptop, koji će korisnicima ponuditi izvanrednu kombinaciju performansi, pristupačne cene i atraktivnog dizajna.

Click image for larger version. 

Name:	1_1.jpg 
Views:	71 
Size:	61,9 KB 
ID:	285237

Moćan i kompaktan

Čak i korisnici koji su zadovoljni personalnim računarom koji je ograničen na prostor stola, podjednako vrednuju dizajn računar, kao i njegovu snagu i performanse. Suština laptopova jeste da ponude brojne vrednosti - Treba da budu dovoljno mali i laki da budu prenosivi, ali i dalje dovoljno moćni da pokreću složene i zahtevne programe. Međutim, većina laptopova ulaznog ili srednjeg nivoa obično je masivna, bez previše elegancije ili kompaktnosti. Usled nedostatka opcija i manjka raznolikosti, kupovina pravog laptopa može biti zaštrašujući i zbunjujući izazov. Bilo da je u pitanju poslovna ili personalna upotreba, HONOR MagicBook predstavlja savršen izbor, budući da kombinuje osećaj vrhunskog uređaja, elegantan dizajn, kvalitetnu izradu i izvanredne performanse. Jedan od najatraktivnijih segmenata ovog laptopa jeste njegova ivica koja je obložena posebnim materijalom koji se presijava i na taj način stavlja ovaj uređaj u posebnu klasu računara.

Name:	4.jpg 
Views:	52 
Size:	21,3 KB 
ID:	285238

Brzo punjenje

Sam učinak više nije jedini faktor u donošenju odluka o kupovini računara. Potrošači žele da jednostavno surfuju internetom, proveravaju elektronsku poštu, svakodnevno rade u MS Office programima, pa čak i povremeno da se razonode uz video igre, filmove ili serije. Prenosivost je izazovna zbog tradicionalnog masivnog konektora. Međutim, MagicBook serija latopova puni se preko C-konektor koji ima brzi C punjač od 65W. Jedan punjač ima dovoljan kapacitet da napuni pametni telefon i laptop. Sam laptop poseduje bateriju od 56Wh koja ima autonomiju rada do 10h, što ga čini savršeno prenosivim i pogodnim za korišćenje tokom celog dana.

Name:	3.jpg 
Views:	44 
Size:	32,2 KB 
ID:	285239

Bezbednost

Laptop predstavlja izuzetno lični uređaj i mora se dobro zaštititi. Istraživanjem tržišta ustanovljeno je da veoma mali procenat korisnika redovno vodi video razgovore pomoću veb kamere laptopa, a oni koji to ne rade često postavljaju zaštitu na kameru iz bezbednosnih razloga. MagicBook poseduje pop-up veb kameru koja omogućuje korisnicima da im kamera bude dostupna samo kada to žele. Kamera se nalazi u jednom od tastera na tastaturi i aktivira se isključivo klikom korisnika, što znači da je apsolutno bezbedna od hakera i drugih neželjenih osoba koje žele da kompromituju bezbednost korisnika. Integracija otiska prsta sa dugmetom za uključivanje takođe daje dodatnu bezbednost i podiže zaštitu podataka na viši nivo.

Name:	2.jpg 
Views:	51 
Size:	33,9 KB 
ID:	285240

Povezanost

Današnji korisnici žive u povezanom digitalnom svetu, u kom koriste različite pametne i druge uređaja tokom dana. Kako bi napravila savršenu simbiozu između ovih uređaja, kompanija HONOR izradila je poseban ekosistem u kom su svi uređaji povezani i pomaže u jednostavnom prebacivanju podataka/sadržaja. Sa Magic-link 2.0 opcijom korisnicim mogu da kontrolišu HONOR uređaje preko MagicBook laptopa i na taj način povećaju stepen produktivnosti.

Potražnja za personalnim računarima značajno je porasla u prvom kvartalu 2020. godine usled rada od kuće i karantinskih uslova koji su bili aktuelni u većem delu sveta. Industrija personalnih računara je unapređena usled globalne COVID-19 pandemije, uz znatno povećanu prodaju u prvom kvartalu 2020. godine. Deci su takođe potrebni sopstveni personalni računari budući da su škole zatvorene i časovi se sada održavaju online. Upravo ovakva situacija zahteva i nova rešenja na tržištu laptopova, a HONOR sa svojim MagicBook podelom planira da industrijske norme podigne na viši nivo.

Za više informacija, posetite veb stranicu kompanije HONOR, na https://www.hihonor.com/rs/, ili nas zapratite na društvenim mrežama:

https://www.facebook.com/HonorSrbija/
        https://www.instagram.com/honorsrbija/
        https://www.youtube.com/c/honorofficial/

Member Avatar korisnika ness1602
        Na forumu od
        Aug 2009
        Poruka
        1.104
      3. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II x4 B50
        • MoBo: Ga ma770-ud3 rev 2.0
        • RAM: 2x2 Geil Black Dragon 800Mhz
        • VGA: Gainward gtx460 gs -glh takt
        • MON: Samsung T220
        • HDD: Samsung 1Tb, Ocz 60gb SSD
        • OPT: Pioneer
        • Case: Thermaltake Kandalf VA9000BWS, Lc power 8650
        • SND: Microlab 6c, Asus Xonar D1
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Razer Diamondback 3g
      4. Da li se zna ista o ovim laptopovima, kada otprilike stizu?
        BENCHforum: World Community Grid tim 26290 Folding@Home tim 198696

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2010
        Poruka
        123
        Pričao je Peca u recenziji. Verzija od 15 inča će biti 72990 a od 14 79990. Pretprodaja je od 01.06 do 13.06 i kupovinom u pretprodaji se dobija Honor Magic Watch 2.
        Menjao m_fcrs : 28.05.2020. u 13:19

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        1.105
        Sve je super, osim ekrana, koji nije bas nesto kvalitetan, ali za prosecnog korisnika je skroz ok...

Na forumu od
        Aug 2009
        Poruka
        1.104
      8. Moja mašina
      9. Hm,mislio sam da ce 14ica biti jeftinija, oko nekih 600e

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        1.105
        Nije mi jasno zasto su 14" laptopovi vecinom skuplji...
        Valjda je teze ubaciti sav hardver u manji laptop, pa mozda zbog toga..

Na forumu od
        Aug 2009
        Poruka
        1.104
      12. Moja mašina
      13. Ja i sada imam 14icu, a cak sam bio i na 13.3 . sta znam ,dosta je bolja prenosivost.

Member Avatar korisnika rastafarian
        Na forumu od
        Jan 2003
        Poruka
        2.272
      15. Moja mašina
        • MON: Samsung 205BW
        • HDD: 2x1TB ext
        • SND: Yamaha V375, Canton 5.1
        • LAP: Dell Inspiron 15 7537
        • TV: Sony 55W829,Samsung 50B430,Samsung LE32S71
        • INET: UMTS/GPRS
        • Ostalo: Sony PS4 & PS3,Canon PS 210IS, iPad,Ipod Classic 7th
      16. da
        72990 je 15" sa poklon satom. Skroz sam ispao iz ko je sta u laptop svetu, posto vidim da dolaze kod nas sa Ryzen 5 2500u procesorom. Iskreno kakva je cena?
        nesto novo sa garancijom u slicnim prodavnicama kod nas da li ima bolje?
        Fight The Power!

Member
        Na forumu od
        Oct 2012
        Poruka
        489
      18. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-8350 + Noctua NH-D14
        • MoBo: Asus Sabertooth 990FX R2.0
        • RAM: 12GB Kingston HyperX Genesis
        • VGA: Gigabyte Radeon R9 280X 3GB OC rev2.0
        • MON: LG IPS234V
        • HDD: Hitachi Deskstar 1TB
        • Case: Fractal Design Define R3 & Scythe Kaze Master II PSU Raidmax RX-850AE-B 850W
        • SND: Integruša
        • LAP: HP ProBook 455 G1
        • Ostalo: SSD Kingston A400 120GB, Canon Canoscan Lide 110 scaner, Canon LBP3010
      19. Dolazi sa Ryzen 3500U procesorom, a ne 2500U. U promo periodu do 13.06. s obzirom na to da dolazi sa instaliranim Windows 10 Home i gratis satom koji je oko 200 evra, ponuda je odlična ako mene pitaš, naravno sve zavisi od toga šta tražiš.
        Nego gledajući ponudu u našim online prodavnicama, niko osim jedne ne pominje da postoji promo period i Magic Watch 2 gratis za to vreme. Da li se prave blesavi ili nemaju svi tu akciju?

Na forumu od
        Aug 2009
        Poruka
        1.104
      21. Moja mašina
      22. Neka izbace windows 10 i sat i nek daju realniju ponudu. Ne koriste svi win.

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •