Šta je novo?

Preporuka za case da ima HDD (x4) Combo 3.5''

Stefan1989

Poštovan
Učlanjen(a)
11.07.2015
Poruke
118
Poena
70
Pozdrav momci! Da li moze neka preporuka za kuciste da ima HDD (x4) Combo 3.5'' ali unutar kucista kao sto je na primer na ovom Corsair modelu (dole link) a da cena bas ne prelazi 6 7 hiljada dinara. I da li moze na primer na MS Industrial Aquarius da se doda da ima za 4 HDD mesta iako pise da je max za dva HDD-a samo? Neki HDD rack nesto jer koliko vidim sva kao "gaming" kucista imaju mesta samo za dva harda pa se pitam kako. Cak i moje PAKOM kuciste iz 2010 ima mesta za 4 lol. Inace ovo je model Corsair kucista pa ako mozete da mi preporucite neko slicno a de cena bas ne dolazi do 8 9 hiljada ukoliko je moguce jer ipah ne bi davao za kuciste toliko. Hvala!

https://www.winwin.rs/kuciste-corsair-carbide-spec-01-red-led-cc-9011050-ww-6799372.html slicno ovome
 
Ja sam hteo ovo kao i ovo

I ti ovde haha. Da jedino sto mi se ne svidja ovo LC power nikako a deep cool je vec bolja opcija. Mada i ono mi deluje malo kic kako da opisem, ruzno, ne ruzno ali ne i privlacno ali unutra deluje bas onako mocno i moze da se ugradi dosta ventilatora i za sta mi treba to je to! Mislim da cu ici na to deep cool. Svakako ne mozes dobiti i neverovatnu lepotu i cenu i mesta za hardove sigurno :D. Koje su uzeo na kraju ako si uzeo ili koje ces uzeti?

EDIT: Ovaj deep cool je dobra preporuka! Unutra izlgeda bas ono sto trazim a i sad mi spreda ne izgleda uopste lose. Cak sta vise krece da mi se svidja :D
 
Poslednja izmena:
Dobro izgleda. Ja bih samo voleo da znam da li ima da se uzmu posebno kavezi za HDD. Pokusavam da nadjem ali ne mogu naci. I da li moze u case kavez da se stavi . Kavez koji prima na primer 4 harda i samo stavim u neko kuciste na primer.
 
Nazad
Vrh Dno