Šta je novo?

Google Pixel 4a

Meni je baš žao što su odustali od XL modela. Ovaj običan mi nekako malen, a već sam razmišljao da uzmem većeg kao zamenu za Nokia 7 Plus.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
I ja sam razmišljao o XL ako bi bio po prihvatljivoj ceni. Sad da vidim hoće li biti nešto od jeftinog Oneplus, ili mi ne gine jurenje nekog pretprošlogodišnjeg flegšipa...
 
Verovatno su zato i obustavili razvoj tog modela, mnogi bi kupili upravo Pixel 4A XL pa bi bila ugrozena prodaja novih flagship Pixel telefona, i aktuelnih i serije 5.
 
Kad izbacuju 5?
 
Лично ћу сачекати Пиксел 5. Код 4а не могу да сварим онај punch-hole [emoji19] Али коме то не смета мислим да ће врло радо купити телефон. Ионако у брду Андроида један од ретких са топ камером а да није цигла.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Лично ћу сачекати Пиксел 5. Код 4а не могу да сварим онај punch-hole [emoji19] Али коме то не смета мислим да ће врло радо купити телефон. Ионако у брду Андроида један од ретких са топ камером а да није цигла.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
Pa ako mu bude ta cena od 299dolara ( naravno ne kod nas) nema mu se sta zameriti

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Može li tu da bude neke velike razlike u autonomiji u odnosu na s10e exy koji ima skoro identičnu bateriju?
 
Naravno, Snapdragon je znatno optimizovaniji po pitanju potrosnje.
 
Latest Google Pixel 4a leak hints at wireless charging support

Pixel-4a-Metal-Kickstand-Phone-Case-6.jpg


https://www.androidcentral.com/latest-google-pixel-4a-leak-hints-wireless-charging-support

Pixel-4a-Essential-Zero-Slim-Clear-Soft-TPU-Case-2.jpg


https://www.esrgear.com/products/pixel-4a-metal-kickstand-phone-case/
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam da li sam 3% fotografija uradio sa telefoto kamerom. Dok sam sa širokom napravio 50%.

Послато са SM-N970F уз помоћ Тапатока
 
@Alulard Ni ja to ne volim, ali covek zivi u UK pa je razumljivo :)

Inace, po meni je širokougaona prakticnija i zanimljivija od telephoto. Mada, naravno, lepo je imati sve tri na jednom mestu.
I da, ovaj FP polozaj je zakon.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Najbolji položaj FP senzora je na On/Off dugmetu sa strane, kao kod mnogih Sony Xperia. Omogućava otključavanje telefona bez uzimanja istog u ruke, a radi bolje od švajcarskog sata.
Pozdrav
 
E vidiš, po meni je to najgori položaj koji može biti na telrfonu ali ukusi i potrebe se razlikuju

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Meni je najbolji polozaj fp napred. Prednost toga najvise vidim dok vozim a tel je u drzacu, kad se ugasi ekran fp pozadi je beskorisan za brzo otkljucavanje,taj sa strane isto.
 
Najbolji položaj FP senzora je na On/Off dugmetu sa strane, kao kod mnogih Sony Xperia. Omogućava otključavanje telefona bez uzimanja istog u ruke, a radi bolje od švajcarskog sata.
Pozdrav
Ja imam sa strane na s10e i nije da mu je položaj idealan. Meni lično je najbolji napred u fizičkom dugmetu dok je to postojalo.

s10e on Tapatalk pro
 
FM Balkan, исти телефон сам до недавно користио и слажем се да је најбоља варијанта да је са предње стране али испод екрана.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad ce vec? [emoji3] Lepo izgleda na fotkama u ovom caseu.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Navodno, 13. jula predstavljanje, a 6. avgusta bi trebalo da bude pušten u prodaju, ako u međuvremenu ne dođe do novog odlaganja. Nadam se da neće, jedan od rijetkih telefona u posljednje dvije godine koji mi se čini kao bang for the buck.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Google Camera iz kutije, sve radi i nema cimanja, ne zavisi se od klinaca koji prčkaju i moduju gcam apk kad nađu slobodnog vremena.
 
Poslednja izmena:
Najprirodniji polozaj za FP je napred. Em je podjednako dostupan za desnoruke i levoruke, najlaksi je za pristupiti kada je telefon polozen, i ne postoji mogucnost slucajnog otkljucavanja.
Stoga je najbolji FP racunajuci pristupacnost i brzinu bio onaj ispod ekrana, dok nije otisao pod ekran.
Ovaj ispod ekrana ima priblizne karakteristike, i po meni je najbolji trenutno, iako mu manjka brzine i apsolutne preciznosti.

Ovaj sa strane ima samo prirodan polozaj za desnoruke, i za otkljucavanje prilikom hvata telefona, a nenamerna otkljucavanja su mislim cesta.
 
Ja sam na s10e podesio palac desne ruke i kažiprst leve i apsolutno nemam zamerku na otključavanje koju god ruku da koristim.

s10e on Tapatalk pro
 
Tehnicki gledano, kada izadje 2023. god. cena od 350 eur i nece biti tako povoljna.
 
Na kraju će ga pretvoriti u Pixel 5 i ćao...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Telefon ni sad nije ništa posebno, digla se prašina jeftin pixel kao da će nuditi sve što i pun model. Jedino su dimenzije zanimljive, što bi moglo da privuče neke i ništa više.
Druga bi priča bila da ga ima kod naših operatera uz neki manji paket, ovako je baš nezanimljiv...
 
Nazad
Vrh Dno