Šta je novo?

Google Pixel 4a

I ja mislim tako, ali opet nije ni ovo malo... Mislim imaces sigurno telefon sa Android 13, a gde je tek taj 14, sto bi se reklo ne znas hoces li biti ziv tada haha.

Malo mi smesno da neko razmislja da bi to mogla da bude mana, da mu telefon izvisi za apdejt pred kraja leta 2023. godine. :D

Mislim bolje i ovako da racunaju nego da bude kao sto su racunali za Android One, gde su racunali po broju azuriranja, pa je svaki imao po 2 Androida. Tako se desilo da su prosle godine Nokije 6.2 i 7.2 izbacene sa Android 9 kada je 10 vec bio dostupan, i azuriranje na 11 ce im biti poslednje, jer su izbacene u periodu tog nekog prelaza ali im je jedan Android odbrojan.
 
Pa to, telefon se i onako ne pravi da traje duze od 2-3 god., tako da je realno da sa 13icom zavrsi karijeru.
 
Da, ali mislim da će svi novi Pixeli dobiti još jednu dodatnu (četvrtu) godinu bezbednosih zakrpa.

Jer recimo Pixel 4a 5G i 5 će sigurno dobiti Android 14, taman pred kraj, ali ne bi bilo logike da im se podrška zaključi tako što će dobiti najnoviji Android a da isteknu bezbednosne zakrpe posle toga jer 3 godine su istekle, jel.

Mada ko zna, možda prosto budu rekli i da 4a zaslužuje 14 jer je u sklopu iste serije Pixel uređaja, jer vrlo moguće da je krajnja ideja da se Pixel približi neprikosnovenosti podrške koju uživaju iPhone telefoni.
 
A inace su te bezbednosne zakrpe bitne [emoji1]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jesu, jer se hakuju S3/S4 Samsung koji su ostali na jun 2014 :d

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Moj S4 još nije hakovan, doduše držim ga na google play edition, kit kat 4.4 mislim. Za dete i YT super :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Зато што маржа[emoji16]


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Jaka cena :)
Kod nekih prodavaca u Nemačkoj već su se pojavile cene novih pixela. Nema nekih iznenađenja 4a 5g 500e I pixel 5 630e
 
490e je za one sto hoće odmah telefon, neće da čekaju. Biće oko 450 za mesec dva.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Cena na Amazonu 349$ + 128.79$ (Shipping & Import Fees Deposit to Serbia) izadje ~410€. Pa ako neko bas bas zeli pixel 4a eto resenja. Ovaj oglas 490€ pa jos rok isporuke 1. novembar verovatno dosadno coveku pa okacio.
 
Ma lik koji je okačio oglas ima 9 ocena u 7 godina, šta reći... Ne bi me čudilo da kupuje jedan jedini Pixel u Nemačkoj fazon pa hoće da zaradi odmah ovde.
 
Cena na Amazonu 349$ + 128.79$ (Shipping & Import Fees Deposit to Serbia) izadje ~410€. Pa ako neko bas bas zeli pixel 4a eto resenja. Ovaj oglas 490€ pa jos rok isporuke 1. novembar verovatno dosadno coveku pa okacio.

Ово је добра цена са Амазона. Моје питање је да ли је сигурно да су све дажбине укључене у ових 128,79$? Нисам поручивао досад производе са већим износом где су царина и порез укључени па ме занима.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Хвала ти.
Једина разлика за коју ја знам јесте пуњач који се разликује за САД и ЕУ, па зависи где си поручио.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Ово је добра цена са Амазона. Моје питање је да ли је сигурно да су све дажбине укључене у ових 128,79$? Нисам поручивао досад производе са већим износом где су царина и порез укључени па ме занима.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Nisam siguran ali mislim da ovo ne vazi u Srbiji. Nasi ce svakako naplatiti spediciju, carinu i porez.

edit: sad sam procitao prethodni post :)
 
Poslednja izmena:
Hoće, ali to sve ulazi u ovih dodatnih 130$. Ako iznos bude veći, Amazon doplaćuje razliku.
Pozdrav
 
Pixel 4a 5G leaks in official renders showcasing polycarbonate design, more [Gallery]

Pixel-4a-5G-renders-1.jpg
Pixel-4a-5G-renders-4.jpg


https://9to5google.com/2020/09/24/p...showcasing-polycarbonate-design-more-gallery/
 
Poslednja izmena:
Dizajn pun pogodak. Ovako je i obicna cetvorka trebalo da izgleda. [emoji4]
 
Eno ga na Google u Nemackoj 349e, isporuka za mesec dana. Moze da se poruci. Ako imas kod koga u DE.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
^^ Pa bice mu ista cena kao i sada, 350e. Sigurno mu nece pasti cena do NG.

Najbolje sto moze da te snadje jeste ako negde padne pod akciju na Crni petak u Novembru.
 
Hmmm, wireless charging I aluminijum. Ne bi rekao.
Ako bude ovako, ona spominjana cena od 650-700e za peticu je previše. 4a 5G bi trebao da košta koliko i Nord.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno