Šta je novo?

Toshiba

CaptainCrash

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poruke
2,101
Poena
275
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Cao... imam jedno pitanje za HDD, zelim da kupim HDD i sad u Sentinu izbacuje ovo upozorenje....

Hard disk case: Capacity is not correct

https://www.hdsentinel.com/hard_disk_case_capacity_is_not_correct.php


Isti kapacitet... inace je 100/100 u sentinelu.
Koliko je to zabrinjavajuce. i da li treba da bude? Msm da je Sata 6/64MB

Uzeti,ili ne uzeti [emoji848][emoji2960]

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Želiš da kupis ili mislis da moras da kupis hdd?
Kakve veze zelja za kupovinom (koja je izgleda prva se pojavila) ima sa upozorenjem koje se u sentinelu pojavljuje?
Zasto ti zelis da kupis hdd?

Mozes li ti nama okaciti screenshot iz ocitavanja u sentinelu, sliku po sliku svega u sentinelu a narocito smart tabelu sa ocitavanjima u decimalnom obliku.
Mozes i ss iz disk management sa oznacenim poljem za problematicni hdd.
 
Želiš da kupis ili mislis da moras da kupis hdd?
Kakve veze zelja za kupovinom (koja je izgleda prva se pojavila) ima sa upozorenjem koje se u sentinelu pojavljuje?
Zasto ti zelis da kupis hdd?

Mozes li ti nama okaciti screenshot iz ocitavanja u sentinelu, sliku po sliku svega u sentinelu a narocito smart tabelu sa ocitavanjima u decimalnom obliku.
Mozes i ss iz disk management sa oznacenim poljem za problematicni hdd.
Porucio sam HDD... tako da je to to sto se tice tog dela. Slike cu okaciti kad stigne. Zelja? Da, da je obican i sto veceg kapaciteta. Potreba? Verovatno sklapam racunar sebi pa pored SSD koji imam za sistem, ovaj bi koristio za podatke, igre, slike...
Zanima me jos kako ga povezati na laptop bez. nekih dodatnih troskova ako je moguce.... ako nije, onda nista dok ne atigmu sve. komponente. Hvala unapred [emoji4]

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Čekaj da stigne ostatak komponenti. Ne može jeftino (ispod 1000 din) da se poveže 3.5" disk na laptop.
 
može da ga deliš preko mreže ali ti treba da je nakačen na neki uređaj i taj uređaj na mrežu...bolje strpi se svakako.
 
Nazad
Vrh Dno