Šta je novo?

U vezi risivera Pioneer vsx-830

zburic

Poštovan
Učlanjen(a)
12.03.2017
Poruke
10
Poena
54
Cao imam par pitanja u vezi risivera Pioneer VSX-830 ako je neko koristio taj modeli ili ga trenutno koristi. Risiver sam kupio polovan i bio je pod kvarom ali sam ga nosio u servis i popravili. Sad me interesuje kad ga spojim na mrezu dali preko kabla ili wi-fi internet radio radi a muziku koju imam na kompijuteru nece da ocita to jest nevidi kompijuter u mrezi, isti ti fajlovi koji se nalaze u kompu se vide na televizoru posto imam smart tv. Drugo moje pitanje je sledece risiver sam spojio na tv preko HDMI kabla, na risiver sam spojio stb uredjaj od kablovske isto hdmi kablom i sve radi super ali mi se desava da internet radio i meni od samog risivera nece da se vidi na televizoru i napise na tv da nema signala a kad prebacim na stb uredjaj sve radi normalno. Risiver onda resetujem vratim na fabricka podesavanja i sve proradi super i to traje jedno dan do dva dok se opet ne zglupi. Trece moje pitanje je kad ga nakacim na mrezu preko wi-fi i nadje ip adresu ona ostane ali se ponekad sama prebaci na drugu adresu to primetim posto koristim android aplikaciju za daljinski.
 
Nazad
Vrh Dno