Šta je novo?

HP 6970 pro zamena ketridza

mikson

Poštovan
Učlanjen(a)
29.04.2018
Poruke
139
Poena
60
Nakon sto su mi se potrosili originalni HP kertidzi 903, kupio sam 903xl zamenske. Kada sam ih ubacio u stampac,izbacuje mi gresku da ih ne prepoznaje. Firma koja ih prodaje ih verovatno ne bi prodavala i dalje,da ne mogu da se koriste.Originalni HP su skupi jako. Ako su ga zakljucali da moze da koristi samo HP, onda je to prevara. Nigde ne stoji obavestenje o tome, a i svuda u svetu se prodaju zamenski...
Ima li jos neko ovakav problem i kako da ga resim?
 
Bas taj fw imam. Sad mogu da se slikam, bacio sam 40e.
 
Nigde ne stoji obavestenje o tome, a i svuda u svetu se prodaju zamenski...

Pa sada, u svakom uputstvu za štampač, proizvođač kaže da preporučuje isključivo korišćenje originalnih kertridža. Inače ne "garantuje rezulate..."

Od kada je PC štampača, proizvođači štampača i zamenskih tonera se nadmudruju, i gledaju kako da zavrnu jedni druge.
Proizvođačima štampača je potrošni materijal zapravo glavni izvor prihoda. Da li si se zapitao kako ponekad set kertridža košta 30% pa i do 80% novog štampača?!?
Sam štampač je praktično samo način da obezbede kasniju prodaju punjenja, često ga daju ispod realne cene, i na njima je da pokušaju da spreče zamenske kako znaju i umeju.
 
U pravu si. Kada sam uzimao,otisao sam u radnju i uzeo prvi koji je bio na snizenju. Tek je sa promenom ketridza, doslo do interesovanja kako i sta. Moram da pohvalim firmu M.. T...., jer su mi vratili novac. Sada sam narucio originalne i cekam da kinezi srede cip za moj fw. Onda cu svakako ici sa punjenjem, jer je ovako preskupo. Stampac je bio 10k, a najmanji komplet tonera kosta 6k
 
Nazad
Vrh Dno