Šta je novo?

Kupovina iz Netiks

vanbasten

Poštovan
Učlanjen(a)
22.07.2018
Poruke
831
Poena
70
Da li je moguce za fizicko lice da naruci sa njihovog sajta nesto ili oni rade samo sa firmama?
 
Rade i sa fizickim licima, ne znam da li su poceli sa normalnim radom ali do skoro si samo tako i mogao da kupis nesto..
Meni su trebali neki konektori pa sam ih zvao i onda su me uputili na webshop..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Možeš da odeš tamo i kupiš za keš ili karticom. Kad uđeš ideš levo, pa ne u prvu nego u drugu kancelariju (za fizička lica). Samo proveri telefonom imaju li na stanju, SAMO ako je brojka stanja na webshopu tanka. Kad god sam bio tamo imali su sve što je bilo "na stanju". Svakako proveri aki je neka egzotika

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Davno sam ih pitao, i da, moze da se naruci i mislim da su slali PostExpress-om. A u vise navrata sam licno kupovao i kao fizicko lice kod njih. Sto jozza kaze, proveri da li zaista imaju to ti treba, narocito ako pise da imaju 1 artikal na stanju, jer moze da se desi da nemaju to. Dodatno, mislim da ne drze sve u Bregalnickoj, vec po potrebi neke stvari dovlace iz magacina, koji im je na Cvetanovoj cupriji. Tako sam jednom kupio kuciste, koje sam morao da preuzmem u magacinu (moja greska, nisam proverio unapred jer sam mislio da im je sve tu, na jednom mestu, u Bregalnickoj), jer mi se zurilo i nije mi odgovaralo da cekam da stigne kod njih u lokal.
 
Ne bih isao licno vec bih narucio. Cimao sam na onaj mejl iz NS i oni kazu da ne rade sa fizickim licima. Hvala u svakom slucaju.
 
Cimaj u BG, nek pošalju, ali zovi na tel, na mejl ne odgovaraju ako su zatrpani poslom. Sem ako si pravno lice [emoji16]

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Zvao sam i kazu moram preko sajta pa sam narucio preko sajta sada.
 
Nazad
Vrh Dno