Šta je novo?

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 and 2 remastered

Glenn

Čuven
Učlanjen(a)
16.07.2008
Poruke
5,261
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen™ 9 5900X, MasterLiquid 120
Matična ploča
AORUS ELIT
RAM
64GB
GPU
3070 STRIX
Storage
970 EVO Plus 2TB, 980 PRO 2TB
Zvuk
Z906
PSU
RM750X
Monitor
Gigabyte M32U & HP 27i
Miš & tastatura
G502 Lightspeed & G613
Mobilni telefon
Xiaomi 13
Pametni uređaji
Otirač RMCPA 00022 40x60cm
Steam
Punk
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Nostalgija kicks in:

Today, Activision announced a new remastered collection that brings together the first two Tony Hawk’s Pro Skater games in one modern package, with new features like online play and a more robust course builder. It’ll be coming to the PS4, Xbox One, and PC (via the Epic Games Store) on September 4th.




The remastered collection will feature updated visuals; all of the original levels, characters, and tricks; extra challenges; a more elaborate create-a-park mode where you can share custom skate parks online; and brand-new online multiplayer modes along with local multiplayer. On top of that, the games will include “the vast majority” of the iconic THPS soundtracks, though not every song made it due to licensing issues.
 
Tad sam prvi put cuo za Rage ^ i jos gomilu dobrih bendova... Pa fore kako da pravis milione.... Chad Muska i samo udri.... jaao druze kakvo je to vreme bilo.
 
Poslednja izmena:
Toliko lepih uspomena da se i posle ovoliko godina obradujem kad cujem nesto vezano za THPS. Lepa vest :)
 
Poceo sam jako da ne volim reciklaze, ali kada 'taknu' na pravo mesto... kako se ne obradovati. :) Nadam se da nece biti neki fail, kada vec ne umeju da smisle nove, dostojne nastavke.
 
Kako ne voleti reciklaže, kad eno i legendarne Mafie 1 uskoro u novom izdanju...

Inače, remaster radi Vicarious Visions i oni su odlično odradili posao sa Crash Bandicoot N Sane Trilogy. Što je najbitnije, poput Crash-a, zadržaće se formula igranja jer će koristiti kôd originala i biće onaj prepoznatljivi osećaj igranja. Tako da će ovo biti bombona.

Igra će se prodavati po ceni od 40$. Posle ovoga još 3ku da odrade i to je to. Novi deo i ne mora.
 
Izgleda dobro samo kao da je brže.

Ili se meni cini ili je ovdje bio neki ekran, TV house kako se zvalo. Pa mozes proletiti kroz ova stakla:

image.png
 
Poslednja izmena:
Definitivno su igru ubrzali, mozda da bi bila jos teza.
Deluje da ce ovo da leti, mozda uspem da je poguram i u 4K kako treba.
 
Samo maaalo da se uspori... Il sam ja omatorio pa mi deluje sve brzo :D
 
Poslednja izmena:
EYEtzd2VcAA2mVB
 
Kad sam gledao gameplay vidim tj. cujem nije mi to to, nesto fali :D
 
...nista bez sountrack-a. Millencolin, srpski sin dominacija, itd. :D
 
Iskreno ovo mi deluje lošije od Skate 3 koji se peglao na X360.
 
Nazad
Vrh Dno