Šta je novo?

Nov telefon do 250e

h1Jack3r™

Poštovan
Učlanjen(a)
04.02.2015
Poruke
60
Poena
60
Pozdrav društvo.

Lepša polovina je polomila ekran na svom Xiaomi S2. Planiram sutra da uzmem nov telefon.
Budzet je maks 250e. Uzeo bih sa KP.

Nema nekih posebnih zahteva. Trazi se neki best buy za ovu lovu.

Trenutno mi je favorit Xiaomi Redmi Note 8 Pro.

Molim za preporuke.
 
ne da vredi nego je najbolji fon u klasi do 350 tj nema konkurenciju sem sa samim sobom tj sa pro verzijom istog,koji ti ne treba,tj ona ne bi ni osetila razliku između ta dva modela.rn8p je fon za 200nak e najviše,nema šta da traži pored...eventualno proveri mi note 10 zbog modula kamere mada ne verujem da je pao ispod 300 već.da se razumemo,mi9t je bolji,nego kapiram da bi njoj ti moduli možda bili interesantni.
 
Uzeo!
Jedva sam našao... Uzeo sam poslednji komad u jednoj radnji. Boja je "crvena".
Boja telefona je sve sem crvena, baš telefon za žensku osobu. Kao i većina muškaraca znam samo osnovne boje da raspoznajem pa ne znam kako ovu da definišem ali brutalno izgleda.
Za par meseci i sebi uzimam ali karbon ako nadjem.
 
ne da vredi nego je najbolji fon u klasi do 350 tj nema konkurenciju sem sa samim sobom tj sa pro verzijom istog,koji ti ne treba,tj ona ne bi ni osetila razliku između ta dva modela.rn8p je fon za 200nak e najviše,nema šta da traži pored...eventualno proveri mi note 10 zbog modula kamere mada ne verujem da je pao ispod 300 već.da se razumemo,mi9t je bolji,nego kapiram da bi njoj ti moduli možda bili interesantni.
Nije, do 350 su tu mi9 i m9t pro.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeo!
Jedva sam našao... Uzeo sam poslednji komad u jednoj radnji. Boja je "crvena".
Boja telefona je sve sem crvena, baš telefon za žensku osobu. Kao i većina muškaraca znam samo osnovne boje da raspoznajem pa ne znam kako ovu da definišem ali brutalno izgleda.
Za par meseci i sebi uzimam ali karbon ako nadjem.

Ja imam crveni iako sam musko :) Odlican izbor.
 
Pozdrav. I meni je budzet maksimala 250 evra.
Bitno mi je da ima bar 6GB memorije,kao i da mu je dobra kamera jedna od prednosti.
Gledao sam Mi9T,Redmi Note 8 pro,Redmi Note 9S...Nikako da se odlucim. A i ovaj Realme 6 je dobra prica,ali ga jos nema,a ipak bi mi on i da ga ima premasio moj budzet.
 
Nazad
Vrh Dno