Šta je novo?

LG TV, Digital Audio Out

Nuclear

Slavan
Učlanjen(a)
14.11.2006
Poruke
949
Poena
320
Да ли је неко ко има ЛГ телевизоре, а покушао је да користи дигитални аудио излаз за репродукцију звука, имао проблема са џеком? Купио сам најобичнији оптички кабл, као на слици

https://sgcdn.startech.com/005329/media/products/gallery_large/THINTOSX.Main.jpg

Звука има, али кабл јако лабаво стоји јер као да не може да се гурне до краја да ”шкљоцне”. Пошто померам ТВ на носачу (због угла гледања) с времена на време, сваки померај доноси ризик да се кабл помери и звук почне да крчи па ми онда треба једно 5 минута да му нађем тачну позицију и да га не пипам више.

Нисам приметио да се било шта вади из џека, сам џек на ТВ има мала сива вратанца која се померају ка унутра кад кабл улази.
 
To moras malo jace da skljocne, a teze se i skida. Tako je na svakom uredjaju, pogotovo ako je sve novo.

Poslato sa Huawei P10 lite
 
Па да ли је могуће, не могу да верујем. Изгледа да је заиста морало да се гурне ко сивоња, страх ме било да не оштетим нешто. Али кликнуло је, сад је фиксирано. Хвала!
 
Mora, jednom kad sam vadio opricki iz tv-a plastika okolo iskoci da sam mislio da ce da pukne usput su drzali tv da ne rokne.
 
Nazad
Vrh Dno