Šta je novo?

Pesme za auto

CryptSpace

Poštovan
Učlanjen(a)
01.02.2015
Poruke
62
Poena
60
Nakon reinstalacije windowsa imam problem sa windows media player-om, ne mogu da burnujem vise od 22 pesme na CD verovatno je losa piratska verzija windowsa pa zato

CD je obicni 700 mb 80min, ali ja sam na proslom windowsu burnovao oko 50 pesama bez problema na istom CDu
Jel moze neka preporuka za program sa kojim da burnujem ili kako da otklonim ogranicenje na media player-u

Btw. CD je 700mb a svih 60 pesama sto trenutno hocu da burnujem sadrzi 302mb
 
Poslednja izmena:
Da li se snimaju audio CDovi ili data CDovi sa npr. mp3 pesmama? Ograničenje od 22 fajla na data CDu je nemoguće.
Sa druge strane, ako legalni Windows može da se kupi za par evara, nema razloga zamajavati se piratskim verzijama.
 
Pa disk podrzava samo 80min muzike, 22 x 3.5 minuta prosek, to je 77 minuta.
 
Cek cek, ti si vec narezao muziku tih 50tak pesama verovatno kao mp3? Sta tvoj radio u kolima podzava samo audio ili mp3 i audio? Ako mp3 onda se reze i 100 pesama samo da ukupno zauzmu malo ispod 700mb, ako je audio cd onda naravno 80 minuta to je prosek pesama od 20 do 25 zavisi koliko koja traje.
 
Mp3 fajlovi se prilikom rezanja kao audio CD konvertuju i te pesme zauzimaju više mesta na audio CD-u nego na hard disku, ako se dobro sećam iz vremena rezanja, pre 14-15 godina.
 
To se dešava samo kada odrediš kao muziku. Ako spržiš na disk gomilu .mp3 kao data disk, ostaju isti.
 
On gore navodi da za rezanje koristi Windows Media Player, pa sam pretpostavio da je reč o audio CD-u, ne data disku sa .mp3 fajlovima.
 
Nazad
Vrh Dno