Šta je novo?

Original Windows

Rusi

Slavan
Učlanjen(a)
06.01.2006
Poruke
2,031
Poena
390
Gde moze da se kupi povoljno Win10 pro retail verzija (da mogu da prenesem na sledecu masinu kada se bude menjala)? Jel ima nekih kupona, akcija ili su cene uvek manje vise iste za retail verziju?
 
Gde moze da se kupi povoljno Win10 pro retail verzija (da mogu da prenesem na sledecu masinu kada se bude menjala)? Jel ima nekih kupona, akcija ili su cene uvek manje vise iste za retail verziju?

Ahahaha. Povoljno. U bilo kojoj maloprodaji :)
RETAIL košta 200 i kusur evra, dobiješ kutiče, unutra M$ brendiramu fleškicu, papiriće i naravno stiker sa serijskim brojem.
 
Poslednja izmena:
Onda jedino OEM verziju? Mislio sam da imao retail verzija povoljnih tj. malo skupljih od OEM verzija.
 
Onda jedino OEM verziju? Mislio sam da imao retail verzija povoljnih tj. malo skupljih od OEM verzija.
To moras u maloprodaji, veleprodaji (CT) da bi imao fakturu da pravdas, ako ti je potrebno za to.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ne znaš razliku između OEM i RETAIL?
 
Znam,RETAIL verziju sam i kupio za te pare.
Annotation 2020-05-02 092037.png
 
Poslednja izmena:
Meni su licence bez problema prebacili na drugi racunar samo sam telefonom pozvao... rekli su mi sve je ok samo da licenca nije na vise racunara :)
 
Stvarno nisam imao problema do sad... svaka cast ms srbija od mene sve reci hvale
 
Nazad
Vrh Dno